Szkolenia zamknięte

Wiele się dzisiaj mówi na temat przeróżnych szkoleń. Uważa się, ze każdy przedsiębiorca powinien nie tylko ciągle się sam dokształcać, lecz również wysyłać na szkolenia swoich pracowników, a w szczególności zaś kadrę zarządzającą.

Gamma - Szkolenia zamknięte

   

  Wiele się dzisiaj mówi na temat przeróżnych szkoleń. Uważa się, ze każdy przedsiębiorca powinien nie tylko ciągle się sam dokształcać, lecz również wysyłać na szkolenia swoich pracowników, a w szczególności zaś kadrę zarządzającą. Czy tak jest w istocie? Czy rzeczywiście szkolenia odkrywają tak dużą rolę w sukcesie firmy? Co to są szkolenia zamknięte? Na te wszystkie pytania odpowiedzi będą się znajdować w poniższym artykule!

  Czy szkolenia są potrzebne?

  Zacznijmy jednak od tego - czy szkolenia są potrzebne? A pomyślmy przez chwilę o banalnych rzeczach, jak np. o naszej księdze przepisów. Może nie każdy z nas ją prowadzi, niemniej jednak każdy, kto lubi gotować w tej czy w innej formie gromadzi swoje ulubione przepisy. Jak to robi? Przecież na pewno nikomu nie wystarcza tylko to czego się nauczy w domu - bierzemy przepisy od znajomych, z Internetu, z kursów.. No właśnie ciągle się uczymy i dokształcamy. Tak samo powinniśmy robić w firmie. W dzisiejszych czasach jeśli ciągle będziemy postępować według tych samych zasad, których nauczyliśmy się dawno temu, to niestety szybko upadniemy... Trzeba więc inwestować w szkolenia! Warto jeszcze podkreślić, że dzisiaj nie są one prowadzone w postaci nudnego wykładu - to przecież możemy poczytać w domu czy obejrzeć w Internecie. Dzisiaj szkolenia mają elementy praktyczne pozwalające każdemu uczestnikowi nauczyć się i zapamiętać dokładnie wszystko.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do działu szkolenia otwarte gdzie znajdziesz szereg szkoleń związanych ze sprzedażą, rozwojem osobistym i rozwojem managerów. Mamy również dedykowany dział: szkolenia administracja ze szkoleniami dla sektora publicznego. Zobacz dział: szkolenia sprzedażowe

  Szkolenia zamknięte

  Często zaś przeglądając różne oferty szkoleń spotykamy się z pojęciem - szkolenia zamknięte. Co ono oznacza? Otóż są to szkolenia organizowane w siedzibie danej firmy tylko i wyłącznie dla jej pracowników. Zaletą jest tutaj na pewno fakt, że wówczas możemy wybrać odpowiadający nam termin i godzinę, a ponadto - nasi pracownicy ni będą czuli się zażenowani tak, jak w nowym gronie. w ten sposób łatwiej jest także przeszkolić zespół. Warto jeszcze dodać, że cena takich szkoleń zazwyczaj ustalana jest indywidualnie, a ilość uczestników powinna wahać się w granicach 8 -30. Tematyka jest bardzo różnorodna.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.