Szkolenie sprzedażowe Łódź

Większość biznesów opiera się na handlu. A żeby handel przynosił odpowiednio wysokie zyski powinien opierać się na dobrej sprzedaży. Żaden handlowiec nie będzie generował odpowiednio wysokich zysków, jeżeli nie będzie znał podstawowych technik sprzedaży.

zdjęcie - (the_title())


Szkolenie sprzedażowe Łódź

Większość biznesów opiera się na handlu. A żeby handel przynosił odpowiednio wysokie zyski powinien opierać się na dobrej sprzedaży. Żaden handlowiec nie będzie generował odpowiednio wysokich zysków, jeżeli nie będzie znał podstawowych technik sprzedaży.

Warto odnaleźć szkolenie sprzedażowe Łódź. Pracodawcy, którzy wydelegują swoich pracowników na taki kurs mogą oczekiwać po swojej załodze: zwiększenia sprzedaży, co przełoży się w szybkim czasie na większych obrotach w firmie a także zwiększeniu zysków w firmie. Pracownicy będą potrafili w łatwy sposób nawiązywać nowe kontakty.

Taka umiejętność bardzo przydaje się w pozyskiwaniu nowych klientów dla firmy.

Inne pozytywne umiejętności to: umiejętności prowadzenia prezentacji, nawiązania i utrzymywania długotrwałej relacji z klientem, zrozumienie całego procesu sprzedaży jaka zachodzi w firmie i zrozumienie, że to właśnie od sprzedawców znacznie uzależniony jest sukces w firmie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Uczestnicy szkolenia nauczą się: w jaki sposób wyszukać klienta oraz jak pozyskiwać informacje o nich. To się przyda przy wyszukiwaniu klientów, których potencjalne potrzeby może spełnić firma.

Uczestnicy nauczą się także w jaki sposób wzbudzać zaufanie poprzez dobre pierwsze wrażenie z elementami etykiety w biznesie. Przyda się także wiedza o socjologicznych i psychologicznych mechanizmach wywierania wpływu na decyzje klienta a także umiejętność dokładnego analizowania potrzeby klienta.

Każdy dobry sprzedawać powinien umieć przedstawić przyczyny takiej ceny a nie innej i umieć obronić jej w sytuacji gdy klient mocno napiera na obniżenie ceny. Jest to ważne dla firmy, ponieważ sprzedawanie produktów czy usługi po kosztach nie będzie generowało odpowiednio wysokich zarobków dla firmy.

Dlatego każda usługa i produkt mają swoją cenę i trzeba potrafić sprzedać właśnie po takiej cenie. W innym przypadku może dla firmy okazać się, że sprzedawanie po niższej cenie całkowicie się nie opłaca. A to na dłuższą metę może doprowadzić do katastrofy biznesowej dla firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.