Szkolenie z komunikacji interpersonalnej w firmie

Teoretycznie każdy z nas potrafi się komunikować. W praktyce jednak komunikacja to obszar wielu narzędzi, które kształtują relacje biznesowe, porozumiewanie i efektywność. Właśnie dlatego potrzebne są szkolenia z komunikacji interpersonalnej w firmie.

zdjęcie - Szkolenie z komunikacji interpersonalnej w firmie
 
Teoretycznie każdy z nas potrafi się komunikować. W praktyce jednak komunikacja to obszar wielu narzędzi, które kształtują relacje biznesowe, porozumiewanie i efektywność. Właśnie dlatego potrzebne są szkolenia z komunikacji interpersonalnej w firmie.

Co daje szkolenie?

Warsztaty z komunikacji interpersonalnej pomogą nam zrozumieć poziomy komunikatu i wykorzystywać je. Ponadto nauczymy się zarządzać rozmową, także tą odbywaną w zespole: kontrolować jej przebieg, nadawać odpowiedni kierunek. Zagadnienie neurolingwistyki nie będzie już dłużej dla nas niejasne: szkolenie nauczy nas programować jego przekaz i odbiór. Z wszelkimi chwytami komunikacyjnymi, które podświadomie na nas wpływają będziemy potrafili sobie doskonale poradzić.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.

Ponadto szkolenie pomoże menadżerom łagodzić napięcia w firmie i budować porozumienie za pomocą słów, odpowiedniego tonu i gestów. Warto pamiętać, że komunikacja w firmie to fundament jeśli chodzi o efektywność całego zespołu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw decyduje się na szkolenie z komunikacji interpersonalnej w swoich firmach.

Zwiększona efektywność

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej polecane jest do wszystkich osób, które pragną zwiększyć skuteczność swoich działań. Jeśli pragniemy poznać skuteczne sposoby komunikowania się z innymi w takich sytuacjach, które wcześniej wydawały nam się trudne, szkolenie jest stworzone dla nas. Dedykowane dla osób mających w firmie wpływ na wewnętrzna komunikację a także dostęp do informacji. Szkolenie idealne dla menedżerów każdego szczebla, kierowników działów komunikacji, osób zaangażowanych we wspólny projekt czy osób, które obsługują klientów.

Cel szkolenia z komunikacji interpersonalnej

Dzięki szkoleniu w naszej firmie nastąpi wzrost wiedzy w zakresie komunikacji. Rozwiną się także nasze umiejętności budowania jej. Poznamy narzędzia i modele, które strukturyzują komunikację w trudnych sytuacjach. Wszystko to przekłada się na zastosowanie umiejetności nabytych w trakcie szkolenia na praktykę zawodową. Rozwkit nastąpi również w naszej świadomości. Będziemy wzmacniać i usprawniać komunikację, świadomie zarządzać sobą, jak i relacjami zawodowymi w naszej firmie czy zespole.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.