Telesprzedaż

Telesprzedaż jest bardzo szybko rozwijającym się w Polsce typem sprzedaży. Głównym założeniem telesprzedaży jest zachęcenie klienta do dokonania zakupu poprzed przedstawianie danego produktu w telewizji. 

zdjęcie - (the_title())

 

Telesprzedaż jest bardzo szybko rozwijającym się w Polsce typem sprzedaży. Głównym założeniem telesprzedaży jest zachęcenie klienta do dokonania zakupu poprzed przedstawianie danego produktu w telewizji. Metoda telesprzedaży w Polsce stoi na dosyć wysokim poziomie i jest coraz częściej spotykana, mówi się że w tej dziedzinie w Polsce zatrudnione jest około 200 tys. osób. Należy też pamiętać, że telesprzedaż to nie tylko produkty, to również usługi. Telesprzedaż najczęściej obsługiwana jest przez telefon, w momencie w którym oglądamy reklamę jakiegoś produktu lub usługi, na ekranie naszego telewizora powinny pokazać się jedynie najważniejsze informacje dla klienta, w tym także numer telefonu stanowiący główny kontakt do firmy sprzedającej produkt metodą telesprzedaży.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie sprzedaż telefoniczna - przełamanie barier osobistych dotyczących telesprzedaży jest kluczowe w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych. Na szkoleniu z telesprzedaży dowiesz się jak przełamać osobisty opór związany z rozmową telefoniczną, jak stosować metody perswazji,  jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami w rozmowie z klientem. |  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenia z telemarketingu i profesjonalnej sprzedaży. Zobacz też szkolenie z negocjacjiszkolenie dla handlowców.

Taka sprzedaż niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno dla klientów jak i dla firm. Jako główne z nich dla klientów wymienimy:

-Oszczędność czasu
-Poprzez rozmowę telefoniczną klient może w bardzo szybki i wygodny sposób zapoznać się z całą ofertą danej firmy
-Komfort kontaktu z konsultantem; odbywa się o dowolnej porze oraz w dowolnym miejscu
-Szybkość reakcji i kontaktu; konsultanci w firmach realizujących telesprzedaż są wyposażeni w odpowiednie systemy teleinformatyczne ułatwiające jego prace, ponieważ już w trakcie rozmowy może realizować ustalenia

Główne korzyści dla firm:
-Większy zasięg; firmy stosujące telesprzedaż mogą dotrzeć do większej liczby odbiorców, czyli potencjalnych klientów
-Czas pracy jest sprawnie zorganizowany; pracownicy przebywają w jednym miejscu, więc szef może na bieżąco monitorować pracę
-Wysoka efektywność

W Polsce coraz więcej osób kształci się w kierunku telesprzedaży. Jest to bardzo popularna oraz innowacyjna metoda sprzedaży, a więc kursy jej dotyczące cieszą się dużym zaangażowaniem. Najczęściej podczas takiego szkolenia osoba pragnąca zdobyć wiedzę dowie się wielu istotnych informacji przydatnych podczas pracy w korporacjach oraz konkretnie dowie się jak w firmie rozpoczynać rozmowy, diagnozować potrzeby klienta, przezentować usługi i produkty, radzić sobie z obiekcjami oraz jak zakończyć rozmowę.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.