Zapisz się na kurs asertywności i odnieś sukces w biznesie

Prowadzenie firmy wymaga wielu zdolności i umiejętności. Aby przynosiła ona pożądane rezultaty niezwykle ważna jest komunikacja z pracownikami. Jak wiadomo, aby być dobrym szefem trzeba dysponować wieloma cechami, ale jedną z ważniejszych jest właśnie asertywność. 

zdjęcie - (the_title())

 

Prowadzenie firmy wymaga wielu zdolności i umiejętności. Aby przynosiła ona pożądane rezultaty niezwykle ważna jest komunikacja z pracownikami. Jak wiadomo, aby być dobrym szefem trzeba dysponować wieloma cechami, ale jedną z ważniejszych jest właśnie asertywność. Kurs asertywności to oferta skierowana do przedsiębiorców, menadżerów, czy też innych osób z sektora kierowniczego. Wielu osobom asertywność kojarzy się z agresją, to nic bardziej mylnego. To po prostu stanowcze, acz łagodne wyrażanie swojej opinii, czy też zdania. Podczas szkolenia z asertywności uczestnicy nauczą się skutecznie realizować swoje potrzeby, czy też szeroko rozumiane interesy. Dzięki zajęciom z psychologi poznają swoją osobowość, a co z tym się wiąże swoje słabe i mocne strony, co wpłynie pozytywnie na zwiększenie pewności siebie oraz wiary w swoje umiejętności i decyzje, bez podatności na manipulację. W interesach tak ważne jest zachowanie postawy asertywnej w czasie konfliktów, a także asertywne wyrażanie swojego zdania. Pełniąc funkcję, w której nadzoruje się prace zespołu należy pamiętać o wyrażeniu swoich oczekiwań i wymagań. Oczywiście należy jasno i klarownie się wypowiadać, pamiętając o poszanowaniu zasady podmiotowości jednostki. Zawsze trzeba bronić własnych granic i nie pozwalać ich przekraczać, gdyż to właśnie może prowadzić do skrajności, zarówno agresji, jak i uległości, co nie odbija się pozytywnie na rozwoju firmy, prowadząc do jej impasu. Asertywności trzeba się nauczyć, co wiąże się z przepracowaniem wielu ćwiczeń, podczas których instruktorzy przedstawią różne techniki asertywności, które następnie zostaną szeroko omówione i analizowane w odniesieniu do monologu wewnętrznego, jak i komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Tutaj również ważną rolę odgrywa mimika, czy też język ciała. Należy werbalizować i wyrażać swoje uczucia, zarówno pochwały, jak i krytykę, nie zapominając o poszanowaniu jednostki i jej uczuciach. W pracy asertywność jest bardzo pożądaną cechą, dlatego warto skorzystać i zapisać się na kurs.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Przejdź od teorii do praktyki. Zacznij stosować postawę asertywną w życiu zawodowym i osobistym.   Zobacz: szkolenie asertywność, szkolenie z komunikacji, szkolenia po angielsku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.