Zmotywowany pracownik = efektywniejszy pracownik

Każda firma potrzebuje pracowników zmotywowanych do działania, skoncentrowanych na wyznaczonych celach, zmobilizowanych do ciągłego udoskonalania siebie i szukających optymalnych rozwiązań do wykonywania obowiązków w sposób najbardziej efektywny. Na pytanie jak takich pracowników znaleźć i jak rozpoznać mechanizmy motywujące ludzi do pracy odpowie szkolenie HR przeznaczone dla osób pragnących podnieść kompetencje w zakresie motywowania do lepszej pracy.

 
Każda firma potrzebuje pracowników zmotywowanych do działania, skoncentrowanych na wyznaczonych celach, zmobilizowanych do ciągłego udoskonalania siebie i szukających optymalnych rozwiązań do wykonywania obowiązków w sposób najbardziej efektywny. Na pytanie jak takich pracowników znaleźć i jak rozpoznać mechanizmy motywujące ludzi do pracy odpowiedzą szkolenia hr bp przeznaczone dla osób pragnących podnieść kompetencje w zakresie motywowania do lepszej pracy.

Zmotywowany pracownik potrafi być nie tylko bardziej efektywny w swojej pracy, ale także odpowiedzialny, godny zaufania również w kwestii lojalności wobec firmy. Osoby zajmujące się rekrutacją, już podczas rozmowy kwalifikacyjnej są w stanie określić i sprawdzić motywację kandydata. Wystarczy proste pytanie o wiedzę na temat firmy czy wykonanie sprecyzowanego zadania np. przeczytanie przesłanego e-book’a czy rozwiązanie przedstawionego problemu.
 
Dzięki temu już na początku można zbadać, czy kandydat na stanowisko jest osobą chętną do nauki, jak szybko się uczy (jeśli zadaniem jest zapoznanie się z określonym tematem w formie przesłanych treści i przepytywanie z nich), ale przede wszystkim chęć, mobilizacja i poświęcenie czasu, aby te zadania wykonać.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze szkolenia.
Jak prawidłowo oceniać pracowników? Czy przywództwa można się nauczyć? Jak zostać charyzmatycznym liderem? Jak budować zaangażowanie w firmie?

Zapraszamy.

Innymi kwestiami, które może poruszyć rekruter, są pytania o to, co ceni w sferze dotychczasowej pracy i z czego dumny jest kandydat, a także jak rozwija swoją wiedzę w obszarze stanowiska, o które się stara.
 
W budowaniu odpowiedzialnej, współpracującej ze sobą, a także – co ważne – utożsamiającej się z firmą kadry przyda się szkolenie z zarządzania zespołem. Program kursu w sposób czytelny i jasny ukaże techniki rozmów z pracownikami, techniki dyscyplinowania oraz egzekwowania, pozwoli zrozumieć proces motywowania, nauczy doboru najsilniejszych motywatorów, które będą inspiracją i czynnikiem pobudzającym dla pracowników.

Szkolenie zaprezentuje cały repertuar stylów zarządzania adekwatnych do każdej sytuacji, która może mieć miejsce w firmie. Przekaże wskazówki, które udoskonalą sposób mówienie oraz mowę ciała menedżera.Narzędzia, którymi operują menedżerowie są wszechstronne i dobrane do wszystkich potrzeb pracowników.
 
Dzięki nim, kadra zarządzająca może sprawić, że zmotywowani pracownicy poczują się odpowiedzialni za obszar pracy, którym się zajmują, będą się wspierać, przykładać do osiągania jak najlepszych wyników, wychodzić z inicjatywą, korygować błędy. Warto podjąć się uczestnictwa w szkoleniu z technik, jak motywować pracowników, ponieważ wskażą one narzędzia, które sprawią, że pracownicy będą z satysfakcją pracować dla zespołu i firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.