Zwiększenie sprzedaży

Biznes to twarda szkoła życia, w której nie ma miejsca na najmniejsze nawet sentymenty. Doskonale wie o tym każdy, kto chociaż przez krótki czas w swoim życiu zajmował się sprzedażą. Celem każdego sprzedawcy jest to, aby jak najwięcej sprzedawać.

Gamma - Zwiększenie sprzedaży

   

  Biznes to twarda szkoła życia, w której nie ma miejsca na najmniejsze nawet sentymenty. Doskonale wie o tym każdy, kto chociaż przez krótki czas w swoim życiu zajmował się sprzedażą. Celem każdego sprzedawcy jest to, aby jak najwięcej sprzedawać. Dzięki stale rosnącym słupkom sprzedażowym, może taka osoba liczyć na awans w ramach przedsiębiorstwa. Czasem jednak zdarza się tak, że pomimo najlepszych chęci i niesłabnącego zaangażowania, statystyki sprzedaży nie tylko nie chcą się ruszyć z miejsca, ale nawet lecą w dół na łeb i na szyję. Co zrobić w takiej sytuacji?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

  Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

  Zwiększenie sprzedaży

  W momencie gdy przychodzi załamanie efektywności sprzedaży, wiele osób zastanawia się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się stosowanym strategiom sprzedażowym i zastanowić się czy one są dobrze dobrane do targetu. Inaczej bowiem przeprowadza się negocjacje handlowe z młodą osobą, a inaczej z człowiekiem w podeszłym wieku. Kluczem do sukcesu jest często umiejętność dopasowania języka i stylu sprzedaży do wymagań drugiej strony. Zupełnie odmiennym aspektem jest sposób prezentowania danego produktu. W tym przypadku również należy być wyczulonym na potrzeby drugiej strony. Część klientów podejmie decyzje o zakupie po zachwalaniu konkretnego produktu, natomiast dla pozostałych będzie to niewystarczający argument i wówczas dobrze jest wyliczyć korzyści jakie osiągnie kupujący po finalizacji zakupu.

  Szkolenia z technik sprzedażowych

  Jak wiadomo, nikt nie rodzi się alfą i omegą. Poszczególne kompetencje zawodowe zdobywa się wraz z nabywaniem doświadczenia i wydłużaniem stażu pracy. Jednak nie zawsze trzeba uczyć się na własnych błędach. O wiele lepszym rozwiązaniem jest udział w specjalistycznych szkoleniach, na których można poszerzać swoją wiedzę dotyczącą efektywnych technik sprzedaży. Szkolenia takie przeznaczone są zarówno dla początkujących handlowców jak i dla przedstawicieli handlowych, którzy zjedli zęby na kontakcie z klientami. Oferta szkoleniowa jest na tyle szeroka, że każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednią tematykę i dogodny termin.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.