Jak się ubrać na szkolenie?

Nasz strój będzie miał duży wpływ na to jak będziemy odbierani. Zależnie od branży, w jakiej chcemy się szkolić lub pracować, powinniśmy ubierać się na różne sposoby.

Gamma - Jak się ubrać na szkolenie?

  Nasz strój będzie miał duży wpływ na to jak będziemy odbierani. Zależnie od branży, w jakiej chcemy się szkolić lub pracować, powinniśmy ubierać się na różne sposoby. Generalnie preferowanym stylem ubioru na konferencje i szkolenia jest „business casual” i ile ten angielski zwrot może nam nie wiele mówić, to opiera się ona na prostych zasadach. W wypadku mężczyzn nie pozostawia on zbyt wiele wyboru.

  Potrzebna będzie nam marynarka, koszula lub biała koszulka (najlepiej polo) oraz pasujące do reszty zestawu spodnie. Generalnie, jeśli nie wiemy, co założyć na daną formalną, lub pół-formalną okazję to najlepszym wyborem będzie coś raczej konserwatywnego, nie możemy spudłować ubierając koszulę i garnitur.

  W wypadku kobiet sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż dysponują one nieco szerszym wyborem w kwestii stroju.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

   

  Generalnie także zalecany jest ubiór w pewnym stopniu formalny. Kobiety mogą jednak wybierać między spódnicą a spodniami, większy nacisk kładziony jest także na dopasowanie między sobą elementów stroju.

  Generalnie obie płcie powinny unikać rzeczy niekojarzących się z profesjonalizmem i klasą. Piercing, włosy pofarbowane na nietypowe kolory, mimo że mogą być sposobem ekspresji własnej oryginalności zwykle nie są mile widziane przez potencjalnych pracodawców i tutorów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.