Jak się ubrać na szkolenie?

Nasz strój będzie miał duży wpływ na to jak będziemy odbierani. Zależnie od branży, w jakiej chcemy się szkolić lub pracować, powinniśmy ubierać się na różne sposoby.

zdjęcie - Jak się ubrać na szkolenie?

Nasz strój będzie miał duży wpływ na to jak będziemy odbierani. Zależnie od branży, w jakiej chcemy się szkolić lub pracować, powinniśmy ubierać się na różne sposoby. Generalnie preferowanym stylem ubioru na konferencje i szkolenia jest „business casual” i ile ten angielski zwrot może nam nie wiele mówić, to opiera się ona na prostych zasadach. W wypadku mężczyzn nie pozostawia on zbyt wiele wyboru.

Potrzebna będzie nam marynarka, koszula lub biała koszulka (najlepiej polo) oraz pasujące do reszty zestawu spodnie. Generalnie, jeśli nie wiemy, co założyć na daną formalną, lub pół-formalną okazję to najlepszym wyborem będzie coś raczej konserwatywnego, nie możemy spudłować ubierając koszulę i garnitur.

W wypadku kobiet sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż dysponują one nieco szerszym wyborem w kwestii stroju.

 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

 

Generalnie także zalecany jest ubiór w pewnym stopniu formalny. Kobiety mogą jednak wybierać między spódnicą a spodniami, większy nacisk kładziony jest także na dopasowanie między sobą elementów stroju.

Generalnie obie płcie powinny unikać rzeczy niekojarzących się z profesjonalizmem i klasą. Piercing, włosy pofarbowane na nietypowe kolory, mimo że mogą być sposobem ekspresji własnej oryginalności zwykle nie są mile widziane przez potencjalnych pracodawców i tutorów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.