Komunikacja z pracownikami

Gamma - Komunikacja z pracownikami

  Komunikacja z pracownikami to niezwykle ważny element sukcesu każdej, tak małej jak i dużej, organizacji. Często pomijanym aspektem prowadzenia firmy jest odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi.

  Oczywiście, odpowiedzialnym za to działem jest dział HR, jednak ten, jest odpowiedzialny tylko za administracyjną, logistyczną stronę zarządzania personelem. To właśnie zadaniem menedżerów i team leaderów jest zapewnienie odpowiedniego poziomu motywacji, zadowolenia pracowników, jak i rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów i braków w zespole.

  Aby podnieść efektywność pracowników oraz zapewnić stosowanie odpowiednich taktyk motywacyjnych i sposobu zarządzania, najważniejszym jest bezpośrednie konsultowanie tych zagadnień z pracownikami.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak kontrolować i panować nad stresem? Jak radzić sobie ze zmianami? Jak  zachować równowagę pomiędzy zawodowymi wyzwaniami a radością realizowania swoich prywatnych pasji? Odwiedź nasz dział szkoleń interpersonalnych. Zobacz:

  Zapraszamy.

   

  Menedżerowie często słyną z chłodnego podejścia względem swoich podopiecznych, wychodzą z siebie, aby odpowiednio zarządzać teamem i próbują miliona dostępnych taktyk. Jednak tą najbardziej skuteczną jest najprostsza - jeżeli chcemy wiedzieć czego oczekuje zespół, dlaczego są wszelkiego rodzaju opóźnienia i jak poprawić efektywność pracowników, pierwszym krokiem powinna być konsultacja z pracownikami.

  Dodatkowo, poza uzyskaniem bezcennego feedbacku ze strony personelu, podniesie to również poziom zaangażowania ze strony pracowników w dobro firmy, i sprawi, że będą oni czuli się jej ważną częścią.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.