Obsługa klienta z niepełnosprawnością

Każdy pracodawca chciałby, aby jego pracownicy byli jak najbardziej energiczni, i wykonywali swoje zadania efektywnie i z przyjemnością. N

Gamma - Obsługa klienta z niepełnosprawnością

  vwpływa na jego percepcję także w oczach pełnosprawnych klientów.

  Jeżeli nasi pracownicy nie będą zwracać uwagi na osoby o specjalnych potrzebach, czy gorzej, wykażą się w stosunku do nich ignorancją lub brakiem szacunku, to bardzo możliwe, że stracimy wartościowego klienta i ucierpi na tym wizerunek naszej firmy.

  Należy pamiętać, że niektóre niepełnosprawności nie są widoczne na pierwszy rzut oka, należy wziąć to pod uwagę i nie wyciągać pochopnych wniosków. Warto też zadbać o to by nasz sklep był dostępny dla każdego.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do działu szkolenia otwarte gdzie znajdziesz szereg szkoleń związanych ze sprzedażą, rozwojem osobistym i rozwojem managerów. Mamy również dedykowany dział: szkolenia administracja ze szkoleniami dla sektora publicznego. Zobacz dział: szkolenia sprzedażowe

   

  Układ mebli powinien umożliwiać każdemu klientowi poruszanie się po sklepie, także na wózku inwalidzkim lub o kulach.

  Jeżeli zadbamy o te kwestie, to zagadnienie obsługi klientów o specjalnych potrzebach jest właściwie wyczerpane. Należy jedynie pamiętać, by zawracać się do osób niepełnosprawnych uprzejmie, w sposób pozbawiony protekcjonalnego tonu, nienatarczywy oraz być gotowym do udzielania im pomocy lub wskazówek zależnie od ich potrzeb.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.