Szkolenie prawo pracy

Przepisy prawne związane z zatrudnianiem pracowników należą do jednych z najważniejszych. Kodeks pracy stanowi jeden z najczęściej sprawdzanych i analizowanych aktów prawnych, do jakich odwołują się zarówno pracodawcy, księgowi, pracownicy działu kadr, bhp, jak i pracownicy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że wszystkie te osoby chcą posiadać aktualną wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Dzięki temu współpraca jest o wiele łatwiejsza i zgodną z literą prawa.

zdjęcie - Szkolenie prawo pracy

 

Przepisy prawne związane z zatrudnianiem pracowników należą do jednych z najważniejszych. Kodeks pracy stanowi jeden z najczęściej sprawdzanych i analizowanych aktów prawnych, do jakich odwołują się zarówno pracodawcy, księgowi, pracownicy działu kadr, bhp, jak i pracownicy.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że wszystkie te osoby chcą posiadać aktualną wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Dzięki temu współpraca jest o wiele łatwiejsza i zgodną z literą prawa.

W całym naszym kraju coraz częściej organizowane jest szkolenie prawo pracy, podczas którego uczestnicy mogą dowiedzieć się bardzo wiele o obowiązujących przepisach, a także swoich prawach i obowiązkach. Kodeks pracy zakłada bowiem, że każdy pracownik i każdy pracodawca ma swoje, bardzo konkretne prawa i obowiązki, które muszą być respektowane przez obie strony.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Kodeks pracy zmienia się nieustająco. Jedynie znajomość praktycznych konsekwencji zmian pozwala na bezpieczeństwo procesów kadrowych. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

W przeciwnym wypadku może dochodzić do łamania przepisów, co może zakończyć się konfliktem pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą. Aby temu zapobiec warto zdecydować się na szkolenie prawo pracy, aby poznać wszelkie aktualne przepisy w zakresie prawa pracy, jak i wszelkie nowelizacje w ustawach, które dotyczą relacji pomiędzy pracownikami, a pracodawcą.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że kodeks pracy nie jest jedyną ustawą, którą należy rozpatrywać w zakresie zatrudniania i świadczenia pracy. Pomocniczo warto mieć również zapisy z Kodeksu Cywilnego, które bez wątpienia wielokrotnie muszą być analizowane jednocześnie z przepisami z zakresu prawa pracy.

Zobacz więcej artykułów z zakresu prawa pracy:

Aby dowiedzieć się, które z zapisów Kodeksu Cywilnego powinny być analizowane jednocześnie z zapisami w prawie pracy, warto wybrać się na szkolenie prawo pracy, podczas którego przedstawiane są wszelkie najistotniejsze informacje w tym zakresie, jak również szczegółowo omawiane są zapisy z obu ustaw, a także najciekawsze przypadki, w których różne zastosowania przepisów prawa pracy i cywilnego należało zastosować w celu rozstrzygnięcia kwestii spornych.

Nie da się bowiem ukryć, że przepisy obydwu ustaw są często ze sobą ściśle powiązane.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.