Jakie szkolenia będą przydatne dla pracownika biurowego?

W obecnych czasach umiejętność obsługi programów biurowych przydaje się niemalże każdego dnia. Warto zatem wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki którym można nabyć niezbędną wiedzę zarówno od podstaw jak i pogłębić tę, którą już posiadamy w zakresie obsługi komputera.

zdjęcie - (the_title())


Jakie szkolenia będą przydatne dla pracownika biurowego?

W obecnych czasach umiejętność obsługi programów biurowych przydaje się niemalże każdego dnia. Warto zatem wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach, dzięki którym można nabyć niezbędną wiedzę zarówno od podstaw jak i pogłębić tę, którą już posiadamy w zakresie obsługi komputera. Dużą popularnością cieszy się szkolenie z excela oraz powerpoint szkolenie.

Microsoft Office oraz inne programy biurowe są kopalnią wszelkich możliwości. Dzięki nim każdy pracownik może stworzyć fantastyczne prezentacje, które potrafią zachwycić zarząd, szefa czy potencjalnych klientów firmy. Warto zatem potrafić wykorzystywać cały potencjał możliwości, które dają programy takie, jak Word, Excel czy Power Point. Nabycie nieabędnych umiejeności oferuje każde profesjonalne powerpoint szkolenie oraz szkolenie z excela.

Przydatne w pracy szkolenia ms excel

MS Excel jest jednym z głównych programów wchodzących w skład bogatego pakietu biurowego. Jego precyzyjna znajomość jest dziś jedną z najbardziej cenionych przez pracodawców umiejętności. Na rynku istnieje bowiem niezlicozna ilość branż wykorzystujących ten powszechnie znany arkusz kalkulacyjny. W związku z tym umiejętność jego stosowania w codziennej pracy staje się powoli nie tylko dużym atutem, lecz wręcz obowiązkiem. Wiedzę w tym zakresie pozwalają pogłębić organizowane na rynku szkolenia ms excel.

Podstawową funkcją tego znanego programu komputerowego jest wykonywanie wszelkiego typu obliczeń. Program Excel posiada łącznie ponad dwieście różnorordnych funkcji, które umożliwiają tworzenie potrzebnych w firmie zestawień, formularzy, diagramów, raportów,
wykresów, kosztorysów, list płac, baz danych, analiz, bilansów tabel, bilansów, raportów sprzedaży oraz innych rozbudowanych dokumentów.

Na rynku dla zainteresowanych osób są organizwoane szkolenia ms excel. dla początkujących oraz zaawansowanych. Szybkie i sprawne obsługiwanie Excela znacznie ułatwia wykonywanie pracy oraz pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Szkolenie z excela jest przydatne dla handlowców managerów, marketingowców, doradców, specjalistów HR czy analityków finansowych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Przygotowując nasze szkolenia HR online nie przekładamy treści i procesu „jeden do jednego” ze szkoleń stacjonarnych.

Zobacz nasze szkolenia HR.

Zobacz więcej: szkolenia HR

Powerpoint szkolenie a obowiązki pracownika biurowego

Powerpoint szkolenie ma na celu doskonalenie umiejętności tworzenia różnorodnych prezentacji za pomocą aplikacji MS PowerPoint.
Jest ono przeznaczone jest dla osób zajmujących się w pracy zawodowej przygotowywaniem róznorodnych prezentacji. Po ukończeniu szkolenia w tym zakresie każdy uczestnik potrafi:

  • sprawnie używać program MS PowerPoint, w celu tworzenia oraz modyfikacji prezentacji komputerowej
  • tworzyć wzorcowe dokumenty prezentacji
  • wykorzystywać inne programy MS Office do współpracy z tym programem

Powerpoint szkolenie jest prowadzone zawsze z użyciem nowoczesnych, interaktywnych metod oraz z użyciem projektora multimedialnego, co przyczynia się do aktywnego zaangażowania uczestników. Szkolenia często mają charakter warsztatów, zawierających ćwiczenia przy komputerach, dzięki czemu wszyscy kursanci mogą zdobyć szeroką wiedzę w tym zakresie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie mogą być znamiona przemocy w miejscu pracy? Nie pozostawaj obojętny na zachowania mobbingowe w twojej firmie. Dowiedz się na czym polega mobbing i jak z nim walczyć. Sprawdź naszą ofertę szkoleń: szkolenia antymobbingowe, szkolenia dla administracji

Zobacz nasze webinary: szkolenia menadżerskie online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.