Prawo zamówień publicznych i szkolenia z nią związane

Nie bez powodu prawnicy stale muszą szukać sposobów, by uzupełniać swoją wiedzę na temat aktualnych zmian przepisów i prawa. Tak samo wygląda zawód pracowników działu finansów i księgowości, ponieważ przepisy dotyczące tych sektorów, zmienia się stale i co roku pojawiają się nowe zapisy.

   
  Nie bez powodu prawnicy stale muszą szukać sposobów, by uzupełniać swoją wiedzę na temat aktualnych zmian przepisów i prawa. Tak samo wygląda zawód pracowników działu finansów i księgowości, ponieważ przepisy dotyczące tych sektorów, zmienia się stale i co roku pojawiają się nowe zapisy.

  Przedsiębiorcy, którym zależy na stałym rozwoju swojej działalności, powinni zabiegać o specjalistów ze swoich dziedzin, którzy wpłyną na aktywny i stały rozwój działalności, wnosząc do firmy coś, co pomoże zostawić konkurencję w tyle. Można w tym im pomóc, oferując między innymi profesjonalne szkolenia, dzięki którym uzupełnią wiedzę i uzyskają dodatkowe informacje, które wpłyną na jakość oferowanych usług!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Co firma wyniesie ze szkoleń dotyczących prawa zamówień publicznych?

  Przede wszystkim obsługa przetargów publicznych, zamówień i transakcji, stanie się płynna oraz bezproblemowa
  – szybkość w układaniu odpowiednich elementów dokumentacji, planowanie zamówień publicznych, informacje dotyczące reklamacji i kontroli, to niezwykle istotne elementy dla firmy, która poważnie myśli o rozwoju!

  Nie czekaj! Twoja konkurencja nie śpi i tylko czeka, by zająć twoje miejsce i twoich klientów! Sama kontrola jest w stanie mocno utrudnić funkcjonowanie firmy, a jeśli twoi pracownicy i firma będzie przygotowana do takich sytuacji, to zostanie ona przeprowadzona w sposób błyskawiczny i niezakłócający obsługi zleceń!

  Dzięki specjalistycznej wiedzy twoich pracowników, planowanie przetargów i zamówień publicznych będzie przebiegać sprawnie, płynnie i z zachowaniem ekonomicznego podejścia do tematu! Dzięki temu klienci będą mogli liczyć na błyskawiczną i bezproblemową obsługę ich zamówień i zleceń, ciesząc się z dobrej inwestycji w pracę naszej firmy!

  Oznacza to satysfakcję i zadowolenie inwestorów i internatów, co wpływa na tworzenie profesjonalnej marki z dobrą opinią na rynku – a to jest najlepszy marketing, pozwalający na szybki i dynamiczny rozwój działalności. Daj się wyszkolić prawdziwym specjalistom, którzy znają temat prawa zamówień publicznych zarówno w teorii, jak i praktyce.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poznaj nasz dział szkoleń prawnych. Szkolenia związane z nowym orzecznictwem.

  Z tego zakresu rekomendujemy następujące warsztaty:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.