Rejestracja leków szkolenia

Od kilku lat przemysł medyczno – kosmetyczny rozwija się w Polsce bardzo dobrze. Wynika to zarówno z mentalności obywateli, jak i z coraz to nowszych technologii, które przyczyniają się do powstawania nowych leków. Warto jednak zdać sobie sprawę, że zanim nowy wyrób medyczny trafi na półki sklepowe, musi przejść szereg testów, by można było stwierdzić, że jest w pełni bezpieczny dla ludzi, jak i spełnia swoje działania.

zdjęcie - (the_title())

 

Rejestracja leków szkolenia


Od kilku lat przemysł medyczno – kosmetyczny rozwija się w Polsce bardzo dobrze. Wynika to zarówno z mentalności obywateli, jak i z coraz to nowszych technologii, które przyczyniają się do powstawania nowych leków.

Warto jednak zdać sobie sprawę, że zanim nowy wyrób medyczny trafi na półki sklepowe, musi przejść szereg testów, by można było stwierdzić, że jest w pełni bezpieczny dla ludzi, jak i spełnia swoje działania.

Całym aspektem rejestracyjnym leków, jak i badań zajmują się specjalistyczne firm, które to wydają następnie patent na dany lek na 25 lat. Należy tutaj podkreślić dość szczególny aspekt, a mianowicie kwestię cen laków. Jak powszechnie wiadomo, większość z nich jest dość droga, nawet mimo refundacji. Wynika to z prostych obliczeń.

Nawet jeśli dana firma uzyska patent na konkretny lek na 25 lat, to cały proces rejestracyjny, badań, oceny prawidłowego działania itd. trwa nawet 15-20 lat. W tym czasie istnieje firma ponosi koszta rzędu nawet miliardów, stąd ma tylko 5-10 lat na odkucie się nim konkurencja będzie mogła produkować ten sam typ leku.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Stąd też tak wysokie są ceny. Dużym problemem w szczególności dla młodych przedsiębiorstw z tej branży jest prawidłowe wypełnienie dokumentów rejestracyjnych, tak by zostały one przyjęte bez zbędnego marnowania czasu na poprawki.

W tym celu istnieje szereg szkoleń specjalistyczny pozwalających na zapoznanie się ze sposobem rejestracji leków i wyrobów medycznych.

Zajrzyj do naszej strefy wiedzy po więcej artykułów z tematu:

Odnosi się to do praktycznego wypełniania Polskiej i anglojęzycznej dokumentacji, jak i do zaznajomienia się z całym procesem rejestracji.

Ten rodzaj szkoleń jest w głównej mierze skierowany do osób jakimi są studenci lub absolwenci studiów medycznych lub pokrewnych pragnących się zatrudnić w firmach produkujących leki. Jest to dla nich forma dodatkowego atutu, który z pewnością przekona pracodawców do zatrudniania takiej osoby.

Dlatego też jeśli pragniemy rozwijać się w tym kierunku, warto pomyśleć o tego typu szkoleniach, gdyż mogą być one znacząca kartą przetargową.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.