Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych. Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji.
Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych.
Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji. Organizowane warsztaty mają również interaktywny, a nie tylko wykładowy charakter.
Szkolenie prawo zamówień publicznych przeznaczone jest w szczególności dla pracowników wydziałów zamówień publicznych w różnego rodzaju administracji państwowej od szczebla rządowego do jednostek samorządu terytorialnego, jak również pracowników poszczególnych instytucji państwowych, w tym: sądownictwa,systemu ubezpieczeń społecznych, służby zdrowia, organów bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, urzędów pracy oraz ośrodków pomocy społecznej.
ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:
Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU
W szkoleniu mogą wziąć również udział pracownicy podmiotów prywatnych i właściciele firm zainteresowani realizowaniem zamówień publicznych oraz wszelkie osoby pragnące zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania państwowego systemu zamówień publicznych.
Metodami wykorzystywanymi przez nauczycieli i trenerów podczas szkolenia są: wykład teoretyczny,dyskusja nad problematycznymi zagadnieniami w grupie,analiza studium przypadku,wymiana doświadczeń,wykonywanie ćwiczeń dla zdobycia umiejętności praktycznych samodzielnie, w parach i większych grupach, a w końcu również konsultacje indywidualne trenerów i nauczycieli z poszczególnymi uczestnikami, co pozwala na udzielenie pomocy w rozwiązaniu problemów każdego z poszczególnych uczestników opisywanego szkolenia.
Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy zdobędą szeroką wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne z zakresu realizowania zamówień publicznych, zapoznają się z zasadami zabiegania i udzielania zamówień publicznych, poznają typy i rodzaje ogłoszeń w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nabędą umiejętności realizacji postępowań o udzielenie zamówienia, a w końcu zdobędą wysoce cenione przez wszystkich pracodawców kwalifikacje, co poprawi ich pozycję w firmie, administracji i na rynku pracy.
Szkolenia przetargi publiczne – Aktualny stan prawny oraz planowane zmiany – praktyczne warsztaty. Uczestnicy szkolenia z zamówień publicznych zapoznają się z praktycznymi konsekwencjami zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji.
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Zapraszamy do naszej
gamma Wiki +
Znajdziesz tam:
800 pigułek wiedzy
40 filmów edukacyjnych
~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.