Warsztaty praktyczne z prawa zamówień publicznych

Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych. Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji.

21 lipca 2018
zdjęcie - Warsztaty praktyczne z prawa zamówień publicznych
 
Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych.

Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji. Organizowane warsztaty mają również interaktywny, a nie tylko wykładowy charakter.

Szkolenie prawo zamówień publicznych przeznaczone jest w szczególności dla pracowników wydziałów zamówień publicznych w różnego rodzaju administracji państwowej od szczebla rządowego do jednostek samorządu terytorialnego, jak również pracowników poszczególnych instytucji państwowych, w tym: sądownictwa, systemu ubezpieczeń społecznych, służby zdrowia, organów bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, urzędów pracy oraz ośrodków pomocy społecznej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

W szkoleniu mogą wziąć również udział pracownicy podmiotów prywatnych i właściciele firm zainteresowani realizowaniem zamówień publicznych oraz wszelkie osoby pragnące zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania państwowego systemu zamówień publicznych.

Metodami wykorzystywanymi przez nauczycieli i trenerów podczas szkolenia są: wykład teoretyczny, dyskusja nad problematycznymi zagadnieniami w grupie, analiza studium przypadku, wymiana doświadczeń, wykonywanie ćwiczeń dla zdobycia umiejętności praktycznych samodzielnie, w parach i większych grupach, a w końcu również konsultacje indywidualne trenerów i nauczycieli z poszczególnymi uczestnikami, co pozwala na udzielenie pomocy w rozwiązaniu problemów każdego z poszczególnych uczestników opisywanego szkolenia.

Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy zdobędą szeroką wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne z zakresu realizowania zamówień publicznych, zapoznają się z zasadami zabiegania i udzielania zamówień publicznych, poznają typy i rodzaje ogłoszeń w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nabędą umiejętności realizacji postępowań o udzielenie zamówienia, a w końcu zdobędą wysoce cenione przez wszystkich pracodawców kwalifikacje, co poprawi ich pozycję w firmie, administracji i na rynku pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,

Sprawdź też nasze profesjonalne szkolenia menadżerskie online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.