Warsztaty praktyczne z prawa zamówień publicznych

Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych. Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji.

   
  Obecnie na rynku oferowane są trzydniowe szkolenia połączone z praktycznymi warsztatami przeznaczonymi dla, zarówno obecnych, jak również przyszłych, specjalistów do spraw zamówień publicznych.

  Szkolenia realizowane są w niewielkich grupach ćwiczeniowych liczących maksymalnie 15 osób, co pozwala nauczycielom i trenerom na zastosowanie indywidualizowanego podejście podczas szkolenia i poświęcenia wszystkim uczestnikom czasu na przeprowadzenie indywidualnych konsultacji. Organizowane warsztaty mają również interaktywny, a nie tylko wykładowy charakter.

  Szkolenie prawo zamówień publicznych przeznaczone jest w szczególności dla pracowników wydziałów zamówień publicznych w różnego rodzaju administracji państwowej od szczebla rządowego do jednostek samorządu terytorialnego, jak również pracowników poszczególnych instytucji państwowych, w tym: sądownictwa, systemu ubezpieczeń społecznych, służby zdrowia, organów bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, urzędów pracy oraz ośrodków pomocy społecznej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  W szkoleniu mogą wziąć również udział pracownicy podmiotów prywatnych i właściciele firm zainteresowani realizowaniem zamówień publicznych oraz wszelkie osoby pragnące zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania państwowego systemu zamówień publicznych.

  Metodami wykorzystywanymi przez nauczycieli i trenerów podczas szkolenia są: wykład teoretyczny, dyskusja nad problematycznymi zagadnieniami w grupie, analiza studium przypadku, wymiana doświadczeń, wykonywanie ćwiczeń dla zdobycia umiejętności praktycznych samodzielnie, w parach i większych grupach, a w końcu również konsultacje indywidualne trenerów i nauczycieli z poszczególnymi uczestnikami, co pozwala na udzielenie pomocy w rozwiązaniu problemów każdego z poszczególnych uczestników opisywanego szkolenia.

  Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy zdobędą szeroką wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne z zakresu realizowania zamówień publicznych, zapoznają się z zasadami zabiegania i udzielania zamówień publicznych, poznają typy i rodzaje ogłoszeń w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nabędą umiejętności realizacji postępowań o udzielenie zamówienia, a w końcu zdobędą wysoce cenione przez wszystkich pracodawców kwalifikacje, co poprawi ich pozycję w firmie, administracji i na rynku pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,Sprawdź też nasze szkolenia menadżerskie oraz szkolenia HR

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.