Szkolenie z perswazji

Wiele osób odnosi czasem wrażenie, że nie mogą się nie zgodzić z czyimś zdaniem. Podawane argumenty jak i sposób, w jaki są przedstawiane sprawia, że wizerunek tych osób staje się wiarygodny wraz z tym, o czym mówią. Kluczową rolę odgrywa tutaj perswazja, której możemy się nauczyć dzięki szkoleniu. Takie warsztaty to istna nauka umiejętności mówienia, słuchania i przekonywania, wykorzystująca wiedzę z każdego zakresu. Przeznaczone dla każdego, kto nie potrafi skutecznie argumentować swojego stanowiska i przekonywać o płynących z jego strony pozytywach.

  Wiele osób odnosi czasem wrażenie, że nie mogą się nie zgodzić z czyimś zdaniem. Podawane argumenty jak i sposób, w jaki są przedstawiane sprawia, że wizerunek tych osób staje się wiarygodny wraz z tym, o czym mówią. Kluczową rolę odgrywa tutaj perswazja, której możemy się nauczyć dzięki szkoleniu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak zarządzać swoim stresem w pracy? Jak rozwiązywać konflikty i asertywnie komunikować się w życiu prywatnym i zawodowym? Czy trening pewności siebie zmieni Twoje życie? Zobacz nasze szkolenia z rozwoju osobistego np: szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenie z negocjacji.

  Takie warsztaty to istna nauka umiejętności mówienia, słuchania i przekonywania, wykorzystująca wiedzę z każdego zakresu. Przeznaczone dla każdego, kto nie potrafi skutecznie argumentować swojego stanowiska i przekonywać o płynących z jego strony pozytywach.

  Przebieg szkolenia z perswazji

  Podczas szkolenia dowiemy się, w jaki sposób powinniśmy wykorzystać wiedzę z zakresu komunikacji, coachingu, sprzedaży i psychologii w jednym. Wszystko to pomoże nam efektywnie wywierać wpływ na innych, zwłaszcza w sferze zawodowej, czy osobistej. Warsztaty tego typu to również nauka mówienia i słuchania na najwyższym poziomie.

  Całość połączona jest z odpowiednimi narzędziami coachingowymi i psychologicznymi. Nie ma miejsca na sztywne sztuczki. Wszystko odbywa się poprzez obserwację, słuchanie, mówienie. Docieramy do podświadomości rozmówcy i sięgamy w jej głąb. Wzmacniamy poczucie pewności siebie i stanowczość - cechy te są czynnikami warunkującymi nasz sukces.

  Cel szkolenia z perswazji

  Praca nad perswazją podczas szkolenia pozwoli nam zrozumieć, w jaki sposób powinniśmy przykuwać czyjąś uwagę, pobudzać ciekawość i wzmocnić tym samym koncentrację naszego rozmówcy. Nabywamy przy tym umiejętności wykorzystania technik perswazji, takich jak niedostępność, wzajemność, konsekwencja czy izolacja. Uodparniamy się na manipulację, uczestnicząc w specjalnych scenkach wziętych z życia codziennego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

  Zapraszamy.

  Obserwujemy własne zachowanie, innych a także ćwiczymy wywieranie argumentacji i perswazji. Kontrolujemy emocje pod presją czasu - pozwoli to w przyszłości przejść trudne sytuacje w pracy o wiele łatwiej i przygotuje nas na nieoczekiwane zdarzenia, z jakimi możemy się zmierzyć. Całość szkolenia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb firmy, co gwarantuje o wiele szybsze i lepsze efekty.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.