Umiejętności praktyczne połączone z wiedzą i doświadczeniem – oto recepta na sukces. Jeżeli dodać do tego jeszcze profesjonalną edukację, otrzyma się szkolenia na miarę dzisiejszych czasów…
Spełniają one wszystkie standardy i wymagania stawiane ekspertom w dziedzinie zarządzania projektami. Kształcą umiejętności, poprawiają samoświadomość odnoszącą się do własnych zdolności, uczą radzenia sobie ze presją czasu i oczekiwań.
Praktyka przede wszystkim PMI szkolenia stawiają przede wszystkim na realne doświadczanie sytuacji, czyli naukę komunikacji w zespole przy odczuwaniu prawdziwych emocji pojawiających się w trakcie kontrolowanych okoliczności. Wykładowcy starają się przekazać nie tylko wiedzę teoretyczną, wygłaszając kilkugodzinne wykłady, ale też własne obserwacje i wskazywać elementy, które ich zdaniem mają największe znaczenie.
Poparcie ich słów jest doświadczenie i pasja, jaką uczestnicy odczuwają, pokonują kolejne wyzwania. Przedsiębiorstwa coraz chętniej wysyłają swoich pracowników na tego rodzaju szkolenia, wierząc, że dzięki temu ich firma będzie się rozwijała, stanowiąc siłę do walki o konsumenta. Wiedzą, że to właśnie umiejętność współpracy, trzymanie się terminów, planowanie i opracowywanie, a następnie skrupulatne realizowanie strategii, jest tym, czego dzisiaj potrzeba do zwycięstwa.
Wśród certyfikatów PMI można wyróżnić dwa, które kształcą ekspertów w kluczowych dziedzinach: zarządzania ryzykiem (RMP) oraz zarządzanie harmonogramem projektów (SP). Każde z nich posiada odpowiedni program, zwiększający szansę na zdanie wymagającego testu certyfikacyjnego.
Zobacz nasze szkolenia. Jak prawidłowo oceniać pracowników? Czy przywództwa można się nauczyć? Jak zostać charyzmatycznym liderem? Jak budować zaangażowanie w firmie?
Gdzie odbywają się takie kursy? W dużych miastach Polski, w ośrodkach szkoleniowych przygotowanych do kształcenia profesjonalistów w swoich dziedzinach. Ich oferta powiększa się każdego dnia, dając szansę coraz liczniejszemu gronu liderów sięgnąć międzynarodowych szczytów bez opuszczania kraju (co wiąże się z wysokimi kosztami i poświęceniem czasu).
Teraz można wdrażać innowacje, prowadzić badania rozwojowego, kierować firmą i projektami zgodnie ze światowymi normami, nawet jeżeli nie możemy sobie pozwolić na spotkania z najlepszymi, od których moglibyśmy się uczyć.
Delegowanie sprawia, że menedżer ma więcej czasu na zarządzanie, a pracownicy zwiększają zakres odpowiedzialności co daje im satysfakcję. Motywowanie, zaangażowanie pracowników daje poczucie sensu i lepsze wykorzystanie ich talentów. Szkolenie zarządzanie zespołem to pozycja obowiązkowa w rozwoju menedżerskim. W pracy zdalnej poczucie sensu, wpływu i autonomii jest bardzo ważne. Warto uwzględniać te potrzeby podczas codziennych działań menedżerskich.
Wyzwalanie potencjału pracowników to jedno z największych wyzwań menedżerskich, przywódczych. Szkolenie coaching menedżerski i zarządzanie rozwojem dostarcza paletę narzędzi rozpoznających poziom kompetencji pracowników i wspierający go.
Skorzystaj z naszej bezpłatnej strefy wiedzy wikiGamma+ . Znajdziesz tam:
800 pigułek wiedzy
40 filmów edukacyjnych
~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Zapraszamy do naszej
gamma Wiki +
Znajdziesz tam:
800 pigułek wiedzy
40 filmów edukacyjnych
~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.