Jak wzmacniać swoje umiejętności sprzedażowe?

Każdy sprzedawca wie, jak ważny jest ciągły rozwój zawodowy i osobisty. Wzmacnianie poszczególnych kompetencji sprawia, że uzyskujemy lepsze wyniki sprzedażowe, ale w perspektywie długofalowej stajemy się również bardziej konkurencyjni na rynku pracy. Rozwój zawodowy każdego handlowca musi być procesem kompleksowym, który zawiera różne aspekty nauki.
zdjęcie - (the_title())
 
Każdy sprzedawca wie, jak ważny jest ciągły rozwój zawodowy i osobisty. Wzmacnianie poszczególnych kompetencji sprawia, że uzyskujemy lepsze wyniki sprzedażowe, ale w perspektywie długofalowej stajemy się również bardziej konkurencyjni na rynku pracy. Rozwój zawodowy każdego handlowca musi być procesem kompleksowym, który zawiera różne aspekty nauki.

Szkolenia branżowe

Nasza wiedza jest jednym z najważniejszych zasobów, jakie posiadamy. To od niej zależy jakość naszej pracy - także w przypadku sprzedaży. Bez niej nie będziemy w stanie pomóc klientowi, zbić jego obiekcji czy zaproponować towaru, który spełni wszelkie jego wymaga. Rozwój wiedzy powinien być procesem ciągłym: w końcu każda branża stale się zmienia i ewoluuje w zawrotnym tempie. Szkolenia branżowe, wykłady i konferencje to doskonałe sposoby dla każdego, kto pragnie być specjalistą w danej dziedzinie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia z negocjacji - weź udział w negocjacyjnej grze i zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji. Zwiększ pewność siebie, poznaj zasady komunikacji w negocjacjach i skutecznie prowadź rozmowy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia z negocjacji.

Mogą Cię również zainteresować: szkolenie techniki sprzedaży, szkolenia dla sprzedawców.

Rozwój kompetencji miękkich

W pracy handlowca niezwykle ważną rolę odgrywają umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i komunikacyjne. To one warunkują sprzedaż, dzięki nim możemy odnosić sukcesy na polu zawodowym.

I w tym przypadku z pomocą przyjdą nam różne szkolenia: w przeciwieństwie jednak do rozwoju wiedzy branżowej, warto stawiać na praktyczne warsztaty, które pozwolą na polepszanie umiejętności pod czujnym okiem największych specjalistów, najlepszych mówców i autorytetów z dziedziny autoprezentacji, przemówień i negocjacji.

Flow - co to znaczy?

Flow w pracy to nic innego jak zaangażowanie. Jest to kluczowy element, o którym często zapominamy. To duży błąd! Osoby, które mają "flow" są skupione na wykonywaniu zadań, częściej odnoszą sukcesy, są bardziej efektywni i wydajni. To rodzaj umiejętności, który każdy może wypracować sam w oparciu o techniki zarządzania czasem, procesem i projektem.

Posiadanie odpowiednich kwalifikacji, umiejętności i predyspozycji sprawia, że możemy liczyć na szybki rozwój w sektorze sprzedażowym. Jednak ich wzmacnianie to droga na całe życie: droga ciężka, niejednokrotnie usłana porażkami i koniecznością ciągłej nauki. To ona jednak sprawia, że z dnia na dzień nasze zdolności się polepszą, a w konsekwencji staniemy się efektywnymi sprzedawcami.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.