Komunikacja interpersonalna warsztaty

Skuteczna komunikacja interpersonalna jest to umiejętność przydatna zarówno w życiu osobistym, jak i tym zawodowym. Niezależnie od płci, wieku oraz zawodu u każdego człowieka mogą wystąpić błędy komunikacyjne, które utrudniają porozumiewanie się z innymi…

Gamma - Komunikacja interpersonalna warsztaty

  Z tego też względu wielu pracodawców organizuje swoim pracownikom specjalne warsztaty z komunikacji interpersonalnej. Zajęcia odbywają się najczęściej w kilkuosobowych grupach, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

  Komunikacja interpersonalna warsztaty
  Podczas warsztatów korzysta się zarówno z formy wykładów, jak i ćwiczeń w parach oraz w grupach. Ćwiczenia pozwalają utrwalić umiejętności komunikacyjne w praktyce. Nauka poprzez doświadczenia osobiste jest zdecydowanie bardziej efektywna. Ćwiczenia mogą mieć formę zarówno gier, zabaw, scenek rodzajowych, jak i formę panelu dyskusyjnego, na którym uczestnicy przedstawiają swoje spostrzeżenia.

  Szkolenie z komunikacji powinno być prowadzone w sposób przyjazny oraz zapewniać intymną i bezpieczną atmosferę. Podczas warsztatów poznaje się sztukę prezentacji własnych myśli, sztukę autoprezentacji oraz techniki budowania pozytywnych relacji. Podczas zajęć uczestnicy uczą się jak skutecznie wykorzystywać mowę werbalną jak i niewerbalną, a także trudnej sztuki asertywności.

  Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Czas na perfekcyjne prezentowanie - zarządzanie wizerunkiem. Bądź gotowy na nowe wyzwania! Wybierz szkolenie które zwiększy twój potencjał innowacyjności i kreatywności. Zobacz nasze szkolenia interpersonalne: szkolenie z asertywności, szkolenie z wystąpień publicznych, efektywne zarządzanie czasem.

  Do kogo skierowane są szkolenia z komunikacji?
  Tego typu szkolenia są niezbędne dla zawodów kierowniczych, menadżerskich oraz wszędzie tam gdzie kieruje się grupą innych osób. W wielu przypadkach pracodawcy wysyłają swoich pracowników na szkolenia, gdy widzą, że w firmie narastają konflikty związane z błędami komunikacyjnymi.

  Warsztaty z komunikacji są pierwszym elementem zapobiegania konfliktom. Dzięki szkoleniom pracownicy poznają wiele trików, które warto wykorzystywać w późniejszym życiu zarówno zawodowym, jak i tym osobistym. Skuteczne porozumiewanie się jest zatem kluczem do sukcesu.

  Współpracownicy, którzy potrafią ze sobą rozmawiać tworzą zgrany zespół i chętniej przychodzą do pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.