Kraków kursy i szkolenia zawodowe

Zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie umiejętności to podstawowe zadania każdego pracownika, który chce się systematycznie wspinać po kolejnych szczeblach kariery zawodowej. Współczesny rynek zatrudnienia wymaga ciągłego rozwoju, a kto nie nadąża, ten szybko przekonuje się o tym, że nie ma szans na awans czy lepsze zarobki.

zdjęcie - (the_title())


Kraków kursy i szkolenia zawodowe

Zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie umiejętności to podstawowe zadania każdego pracownika, który chce się systematycznie wspinać po kolejnych szczeblach kariery zawodowej.

Współczesny rynek zatrudnienia wymaga ciągłego rozwoju, a kto nie nadąża, ten szybko przekonuje się o tym, że nie ma szans na awans czy lepsze zarobki.

Na szczęście na terenie całego kraju nie brakuje profesjonalnych firm szkoleniowych, które w swojej ofercie mają kursy i warsztaty umożliwiające rozwój zawodowy zarówno w obszarze umiejętności twardych jak i miękkich.

Kraków kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb

Oferta szkoleń zawodowych jest na tyle szeroka, że początkowo mona mieć dylemat, na które szkolenie się zapisać. Warto zastanowić się nad własnymi predyspozycjami zawodowymi i podjąć decyzję czy rozwijać obszary o największym potencjale czy może lepiej będzie skoncentrować się w obszarach deficytowych.

Można wyróżnić chociażby szkolenia dla określonej grupy zawodowej, na przykład szkolenia dla handlowców czy też szkolenia dla kadry zarządzającej. Podczas takich zajęć poruszana jest tematyka ściśle związana z konkretną grupą zawodową.

Są także dostępne szkolenia bardziej ogólne, na które może zapisać się każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Do tej grupy należą chociażby warsztaty z zarządzania stresem czy też trening asertywności w miejscu pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Szkolenia otwarte czy zamknięte?

Duża grupa szkoleń dostępnych na rynku to szkolenia otwarte. Skierowane są one do wszystkich chętnych, a jedynym kryterium jest kolejność zgłoszeń. Na takie warsztaty może zapisać się każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czy posiadanych umiejętności.

Druga grupa szkoleń, to tak zwane szkolenia zamknięte. Są one organizowane dla konkretnej grupy pracowników, najczęściej w ramach jednej firmy. Szkolenia tego typu są niedostępne dla osób z zewnątrz.

Ich plusem jest przede wszystkim to, że program zajęć osoba prowadząca dostosowuje do potrzeb konkretnej grupy szkoleniowej, dzięki czemu takie warsztaty cechują się wysoką efektywnością.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.