Prezentacje biznesowe i publiczne – sprzedaj skutecznie swój pomysł

Prezentacje własnych pomysłów, czy ofert odgrywają w biznesie niebagatelną rolę. Pozwalają na pozyskanie klientów, współpracowników, dostawców, czy inwestorów. Dlatego też należy wiedzieć, w jaki sposób prezentować swoje idee, by przekonać do nich innych. W tym przypadku z pomocą jak zawsze przychodzą bogate oferty szkoleniowe obecne na współczesnym rynku.Szkolenie to ma na celu wyrobienie we wszystkich uczestnikach umiejętności prezentacyjnych, które pozwolą im na praktyczny rozwój własnej działalności biznesowej. 

   
  Prezentacje własnych pomysłów, czy ofert odgrywają w biznesie niebagatelną rolę. Pozwalają na pozyskanie klientów, współpracowników, dostawców, czy inwestorów. Dlatego też należy wiedzieć, w jaki sposób prezentować swoje idee, by przekonać do nich innych. W tym przypadku z pomocą jak zawsze przychodzą bogate oferty szkoleniowe obecne na współczesnym rynku.

  Szkolenie to ma na celu wyrobienie we wszystkich uczestnikach umiejętności prezentacyjnych, które pozwolą im na praktyczny rozwój własnej działalności biznesowej. W szczególności chodzi tu o praktyczne efekty takie jak: możliwość przekonania odbiorców do swojego punktu widzenia, umiejętność intrygowania, zaskakiwania i pobudzania publiczności, budowa własnego autorytetu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź umiejętności i narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania zespołem.Zobacz szkolenia:

  Szkolenie wyrabia w uczestników praktyczne umiejętności zastosowania mowy ciała oraz tonu głosu tak, by nieustannie przyciągać do siebie uwag słuchaczy. Uczestnicy będą potrafili również zwalczyć tremę i stres związane z wystąpieniami publicznymi. Prowadzenie prezentacji jest niezwykle ważną dziedziną życia.

  Umiejętność skutecznego zaprezentowania swojego pomysłu (lub nawet siebie) przed innymi może wiązać się z podjęciem atrakcyjnej współpracy, czy zawarciem intratnych kontraktów biznesowych, dlatego też prowadzenie prezentacji ma tak szczególne znaczenie dla wszystkich przedsiębiorców.

  Większość szkoleń z tej tematyki realizowana jest w ciągu dwóch dni roboczych w dwóch sesjach ośmiogodzinnych, co daje w sumie szesnaście godzin, głównie praktycznych warsztatów, z pewnymi elementami teoretycznymi. Trener pozostaje do dyspozycji uczestnika jeszcze przed właściwym rozpoczęciem szkolenia.

  Uczestnik może skonsultować z ekspertem swoje potrzeby i problemy upewniając się, że program szkoleniowy będzie dopasowany do jego potrzeb. W razie potrzeby istnieje możliwość specjalnego dostosowania cyklu szkoleniowego do szczególnych potrzeb uczestnika.

  Trenerzy prowadzą również ze wszystkimi uczestnikami konsultacje indywidualne. W ciągu kilkudziesięciu minut każdy z uczestników ma możliwość indywidualnego pogłębienia interesującego go zagadnienia, przećwiczenia czegoś lub przedyskutowania problemu. Trenerzy i nauczyciele zawsze robią wszystko, by w pełni sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.