Prezentacje biznesowe i publiczne – sprzedaj skutecznie swój pomysł

Prezentacje własnych pomysłów, czy ofert odgrywają w biznesie niebagatelną rolę. Pozwalają na pozyskanie klientów, współpracowników, dostawców, czy inwestorów. Dlatego też należy wiedzieć, w jaki sposób prezentować swoje idee, by przekonać do nich innych. W tym przypadku z pomocą jak zawsze przychodzą bogate oferty szkoleniowe obecne na współczesnym rynku.Szkolenie to ma na celu wyrobienie we wszystkich uczestnikach umiejętności prezentacyjnych, które pozwolą im na praktyczny rozwój własnej działalności biznesowej. 

9 lipca 2018
zdjęcie - Prezentacje biznesowe i publiczne – sprzedaj skutecznie swój pomysł
 
Prezentacje własnych pomysłów, czy ofert odgrywają w biznesie niebagatelną rolę. Pozwalają na pozyskanie klientów, współpracowników, dostawców, czy inwestorów. Dlatego też należy wiedzieć, w jaki sposób prezentować swoje idee, by przekonać do nich innych. W tym przypadku z pomocą jak zawsze przychodzą bogate oferty szkoleniowe obecne na współczesnym rynku.

Szkolenie to ma na celu wyrobienie we wszystkich uczestnikach umiejętności prezentacyjnych, które pozwolą im na praktyczny rozwój własnej działalności biznesowej. W szczególności chodzi tu o praktyczne efekty takie jak: możliwość przekonania odbiorców do swojego punktu widzenia, umiejętność intrygowania, zaskakiwania i pobudzania publiczności, budowa własnego autorytetu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli występujesz publicznie i chcesz pozbyć się tremy, wywołać pierwsze dobre wrażenie oraz być pewnym siebie podczas mówienia do szerszego grona odbiorców, zapraszamy na szkolenie z wystąpień publicznych z Jackiem Rozenkiem . Zobacz również: wizerunek  w miejscu pracy, sztuka-savoir-vivre.

Szkolenie wyrabia w uczestników praktyczne umiejętności zastosowania mowy ciała oraz tonu głosu tak, by nieustannie przyciągać do siebie uwag słuchaczy. Uczestnicy będą potrafili również zwalczyć tremę i stres związane z wystąpieniami publicznymi. Prowadzenie prezentacji jest niezwykle ważną dziedziną życia.

Umiejętność skutecznego zaprezentowania swojego pomysłu (lub nawet siebie) przed innymi może wiązać się z podjęciem atrakcyjnej współpracy, czy zawarciem intratnych kontraktów biznesowych, dlatego też prowadzenie prezentacji ma tak szczególne znaczenie dla wszystkich przedsiębiorców.

Większość szkoleń z tej tematyki realizowana jest w ciągu dwóch dni roboczych w dwóch sesjach ośmiogodzinnych, co daje w sumie szesnaście godzin, głównie praktycznych warsztatów, z pewnymi elementami teoretycznymi. Trener pozostaje do dyspozycji uczestnika jeszcze przed właściwym rozpoczęciem szkolenia.

Uczestnik może skonsultować z ekspertem swoje potrzeby i problemy upewniając się, że program szkoleniowy będzie dopasowany do jego potrzeb. W razie potrzeby istnieje możliwość specjalnego dostosowania cyklu szkoleniowego do szczególnych potrzeb uczestnika.

Trenerzy prowadzą również ze wszystkimi uczestnikami konsultacje indywidualne. W ciągu kilkudziesięciu minut każdy z uczestników ma możliwość indywidualnego pogłębienia interesującego go zagadnienia, przećwiczenia czegoś lub przedyskutowania problemu. Trenerzy i nauczyciele zawsze robią wszystko, by w pełni sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.