Szkolenia dla biznesu – umiejętności ważne w firmie

Sukces przedsięwzięcia biznesowego zależy od tego, jak radzą sobie poszczególni pracownicy. Każde stanowisko związane z funkcjonowaniem firmy powinny zajmować osoby kompetentne. Kompetencje i umiejętności powinny być stale podwyższane. Firmy z Wrocławia mogą korzystać z bogatej oferty szkoleń.

5 października 2018
zdjęcie - Szkolenia dla biznesu – umiejętności ważne w firmie

 

Sukces przedsięwzięcia biznesowego zależy od tego, jak radzą sobie poszczególni pracownicy. Każde stanowisko związane z funkcjonowaniem firmy powinny zajmować osoby kompetentne. Kompetencje i umiejętności powinny być stale podwyższane. Firmy z Wrocławia mogą korzystać z bogatej oferty szkoleń.

Kluczowe dla funkcjonowania firmy stanowiska to np. menadżerowie, asystentki, sekretarki, księgowi. Ważne działy to także dział kadr oraz zajmujący się marketingiem. Szkolenia biznesowe Wrocław adresowane są do osób odpowiadających za te aspekty działalności firmy. Można się na nich nauczyć, jak lepiej zorganizować swoją pracę.

Menadżerowie uczą się zarządzania ludźmi. Dla asystentek i sekretarek równie ważne, jak sprawna organizacja pracy w biurze, jest poznanie zasad savoir-vivre. Dla osób odpowiadających za kadry i księgowość ważna jest znajomość przepisów prawnych dotyczących rozliczania czasu pracy i praw pracowniczych.

Na dobrą jakość i wydajność pracy wpływ mają także umiejętności osobiste. Czasami określa się je jako efektywność personalną. I o takie zdolności szkolenia biznesowe Wrocław pozwolą zadbać. Chodzi tutaj o cechy takie jak komunikacja interpersonalna, zarządzanie swoim czasem pracy, radzenie sobie ze stresem czy asertywność.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia handlowe online!

Im lepiej pracownicy radzą sobie z takimi zagadnieniami, tym lepiej im się pracuje. Jest też z tego korzyść dla firmy. Każdej z tzw. umiejętności miękkich można się nauczyć, podobnie jak obsługi komputera czy innej praktycznej czynności.

W firmach handlowych kluczową umiejętnością pracowników jest efektywna sprzedaż. Takie firmy zainteresują te szkolenia biznesowe Wrocław, które dotyczą właśnie tego zagadnienia. Im efektywniejsza sprzedaż, tym lepsze prosperowanie biznesu. Mając dobre wyniki, można myśleć o rozwinięciu działalności.

Szkolenia biznesowe są w równym stopniu korzystne dla firm, jak i dla samych pracowników. Lepsze radzenie sobie z obowiązkami to więcej satysfakcji z pracy i mniej stresu. Uczestnictwo w szkoleniach pozwala im planować swój rozwój zawodowy.

Na tych stanowiskach, gdzie wynagrodzenie powiązane jest z wynikami pracy, będą zarabiać więcej. Podnoszenie poziomu kompetencji zawodowych daje mocniejszą pozycję na rynku pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.