Szkolenia handlowe: nie tylko dla sprzedawców

Oferta firm szkoleniowych z roku na rok staje się coraz większa. Obecnie znajdziemy kursy i szkolenia z niemal każdej dziedziny: od wzmacniania i rozwijania umiejętności miękkich, przez bardziej teoretyczne szkolenia z zakresu znajomości programów.

Gamma - Szkolenia handlowe: nie tylko dla sprzedawców


Szkolenia handlowe: nie tylko dla sprzedawców

Oferta firm szkoleniowych z roku na rok staje się coraz większa. Obecnie znajdziemy kursy i szkolenia z niemal każdej dziedziny: od wzmacniania i rozwijania umiejętności miękkich, przez bardziej teoretyczne szkolenia z zakresu znajomości programów.

Na szczególną uwagę zasługują szkolenia handlowe: czy jednak są jedynie dla sprzedawców? Spróbujemy rozwiać te wątpliwości!

Szkolenia handlowe - charakterystyka

Mówiąc o szkoleniach handlowych mamy na myśli przede wszystkim kursy, które rozwijają praktyczne umiejętności.

Podczas szkoleń handlowych (sprzedażowych) zwraca się uwagę szczególnie na takie elementy jak:

  • umiejętności negocjacyjne,
  • wpływ prezencji i aparycji,
  • motywacje pracownicze,
  • umiejętności z zakresu pracy w zespole,
  • autoprezentacja i sztuka przemówień.

Szkolenia sprzedażowe mogą również odnosić się do bardziej teoretycznych zagadnień, takich jak obsługa programów sprzedażowych lub szkolenia stricte branżowe - charakteryzujące daną grupę zawodową.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze najciekawsze szkolenia dla sprzedawców: Zobacz również dział: menedżer sprzedaży szkolenie

Szkolenia sprzedażowe - nie tylko dla sprzedawców

Zalety szkoleń sprzedażowych sprawiają, że coraz częściej uczestniczą w nich nie tylko przedstawiciele handlowi i sprzedawcy detaliczni. Chętnie biorą w nich udział także inni pracownicy, którzy na co dzień mają do czynienia z innymi ludźmi: lekarze i farmaceuci, nauczyciele, pracownicy administracyjni i osoby świadczące różne usługi.

Szkolenia handlowe przede wszystkim mają na celu rozwój kompetencji miękkich, które mogą przydać się na każdym stanowisku i na każdym szczeblu zawodowym. Ale nie tylko! Praktyczne umiejętności wykorzystywane mogą być na co dzień, w osobistym życiu uczestnika kursu.

Jeśli chodzi o szkolenia handlowe Katowice oferują dostęp do bardzo wielu firm szkoleniowych, które organizują otwarte szkolenia z wybranej tematyki.

Są to zarówno kursy łączowe (czyli kompleksowo dotyczące całej pracy handlowca), jak i specjalistyczne kursy z zakresu jednego zagadnienia (np. negocjacji handlowych, umiejętności komunikacyjnych czy autoprezentacji).

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.