Szkolenie wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne to element pracy wielu osób. Jest to moment, w którym wielu ludzi paraliżuje strach oraz trema. Warto pamiętać, że niewiele osób ma wrodzone umiejętności z zakresu publicznych wystąpień. Większość ludzi musi się tej umiejętności nauczyć.

29 marca 2018
zdjęcie - Szkolenie wystąpienia publiczne

 

Wystąpienia publiczne to element pracy wielu osób. Jest to moment, w którym wielu ludzi paraliżuje strach oraz trema. Warto pamiętać, że niewiele osób ma wrodzone umiejętności z zakresu publicznych wystąpień. Większość ludzi musi się tej umiejętności nauczyć.

Samodzielna nauka wystąpień publicznych jest trudna i często trudna do osiągnięcia. Dla takich osób przygotowano specjalne szkolenia z wystąpień publicznych. Podczas warsztatów uczestnicy uczą się tworzyć skuteczne prezentacje, dopasowywać styl wypowiedzi do odbiorców oraz redukować stres towarzyszący wystąpieniu. Szkolenie uczy również przemawiania w bardziej profesjonalny sposób, zrozumiały dla większości oraz angażujący słuchaczy. Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników teoretycznej oraz praktycznej wiedzy na temat publicznych wystąpień.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli występujesz publicznie i chcesz pozbyć się tremy, wywołać pierwsze dobre wrażenie oraz być pewnym siebie podczas mówienia do szerszego grona odbiorców, zapraszamy na szkolenie z wystąpień publicznych z Jackiem Rozenkiem . Zobacz również: wizerunek  w miejscu pracy, sztuka-savoir-vivre.

Szkolenia tego typu kierowane są do każdego, kto chce popracować nad skutecznością swojej wypowiedzi. Szkolenia dedykowane są dla osób występujących na konferencjach, będących szefami zespołów oraz prowadzących przemówienia i prezentacje dla kontrahentów i klientów. Szkolenie pozwoli również na poprawę autoprezentacji i kreowania własnego wizerunku. Jest pomocne dla takich grup zawodowych jak właściciele firm, dyrektorzy, lekarze, handlowcy, politycy oraz obecni i przyszli trenerzy w różnych branżach. Szkolenia te są bardzo skuteczne gdyż aktywnie angażują uczestników. Poprzez naukę przemówień z wykorzystywaniem kamer trener i uczestnik może przeanalizować wystąpienie i poprawić te elementy, które tego wymagają. Podczas warsztatów z wystąpień publicznych stosuje się takie metody pracy jak ćwiczenia grupowe, scenki, dyskusje, prezentacje trenerów, a także ćwiczenia indywidualne trenera z uczestnikiem z wykorzystaniem kamery. Uczestnicy po odbyciu szkolenia nabywają umiejętności skutecznej prezentacji, są bardziej pewni siebie i swoich umiejętności. Znają podstawy przygotowywania dobrych przemówień oraz metody i techniki skutecznego radzenia sobie z paraliżującym stresem i tremą.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.