Szkolenie z kierowania zespołem pracowniczym

Szkolenie z kierowania zespołem pracowniczym, przede wszystkim ma na celu umożliwienie uczestnikom wypracowania własnego stylu kierowania zespołem podwładnych. Praktyczne elementy szkolenia pokażą między innymi, jak należy przemawiać do pracowników, by zrozumieli dokładnie to, co kierownik czy szef im przekazać. 

Gamma - Szkolenie z kierowania zespołem pracowniczym

   

  Szkolenie z kierowania zespołem pracowniczym, przede wszystkim ma na celu umożliwienie uczestnikom wypracowania własnego stylu kierowania zespołem podwładnych. Praktyczne elementy szkolenia pokażą między innymi, jak należy przemawiać do pracowników, by zrozumieli dokładnie to, co kierownik czy szef im przekazać. Szkolenie z tematyki kierowania zespołem pracowników, bardzo dokładnie i szczegółowo omawia metody skutecznej motywacji i oceny pracy. Tego typu szkolenie powstało przede wszystkim z myślą i w odpowiedzi na zapotrzebowanie osób, które pracują na wysokich stanowiskach kierowniczych, menadżerskich lub wszystkich tych osób, które spełniają się jako dyrektorzy czy liderzy niezwykle ważnych, mniejszych bądź większych projektów. Warto przed podjęciem decyzji o wyborze kursu zapoznać się z jego programem, bowiem niektórzy z organizatorów maja do zaoferowania ciekawe i niezwykle pouczające kursy. Oto przykładowy program szkolenia z kierowania zespołem pracowniczym, wybrany spośród tych najbardziej interesujących.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Część I - wiedza teoretyczna, składająca się z wykładów oraz prezentacji
  Część II - implementacja teorii w praktykę, czyli liczne ćwiczenia i dyskusja moderowana
  Część III - analiza zachować w pracy, czyli ćwiczenia przeprowadzane zarówno w grupach jak i indywidualnie ( świetnie sprawdzi się tu np. zagadka Einsteina czy klocki lego)
  Część IV - analiza osobista, którą za pomocą testów i różnych dostępnych technik, każdy z uczestników szkolenia musi przeprowadzić sobie samodzielnie.

  Oto kilka tematów, jakie najczęściej goszczą w programie szkoleń dla kierowników zespołów:
  - kreacja celów osobistych i firmowych
  - jak skutecznie komunikować się
  - techniki wywierania wpływu w komunikacji
  - czynniki wpływające na funkcjonowanie zespołu
  - rodzaje motywacji
  - jakie są czynniki i jak je wykorzystać w procesie budowania autorytetu
  - diagnoza osobistego potencjału w kierowaniu zespołem
  - jakie czynniki wpływają na to, czy kierownik jest dobrym czy złym szefem
  - style zarządzania pracownikami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.