Tematyczne szkolenie wyjazdowe

Rozwój w zakresie kompetencji zawodowych to rzecz, na którą powinien zwrócić uwagę każdy, kto poważnie podchodzi do planowania swojej kariery zawodowej i chce się wspiąć na sam szczyt. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dla takiego rozwoju istotne są dwa czynniki – zarówno podnoszenie kwalifikacji zawodowych związanych z bezpośrednio wykonywanymi obowiązkami jak i zwiększanie kompetencji miękkich, które znacznie ułatwiają pracę w grupie czy nawiązywanie kontaktów biznesowych. 

9 sierpnia 2018
zdjęcie - Tematyczne szkolenie wyjazdowe

 

Rozwój w zakresie kompetencji zawodowych to rzecz, na którą powinien zwrócić uwagę każdy, kto poważnie podchodzi do planowania swojej kariery zawodowej i chce się wspiąć na sam szczyt. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dla takiego rozwoju istotne są dwa czynniki - zarówno podnoszenie kwalifikacji zawodowych związanych z bezpośrednio wykonywanymi obowiązkami jak i zwiększanie kompetencji miękkich, które znacznie ułatwiają pracę w grupie czy nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Jednym z najlepszych sposobów na dokształcanie się są tematyczne szkolenia wyjazdowe. Mogą być one organizowane wewnątrz firmy lub też przez zewnętrzną jednostkę - wówczas najczęściej maja charakter otwarty i może w nich wziąć udział każdy chętny.

Firmowe szkolenia wyjazdowe

Managerowie coraz częściej stawiają na szkolenia wyjazdowe. Takie szkolenie sprzyja nie tylko efektywniejszemu zdobywaniu wiedzy przez pracowników, ale także ma wymiar integracyjny, co z kolei przekłada się na lepszą pracę całego zespołu. Organizując szkolenie poza siedzibą firmy należy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiednie miejsce.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując inteligentny team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie. Sprawdź nasze team-building'i:

Ogromne znaczenie mają zarówno warunki sanitarne jak i poziom serwowanych posiłków. Czasy, gdy pracownicy byli zadowoleni z pobytu w pierwszym lepszym motelu już dawno minęły. Istotnym elementem jest także wartość samego szkolenia. W tym przypadku warto postawić na doświadczonego trenera, który całe warsztaty poprowadzi w sposób interesujący.

Co poza samym szkoleniem?

Kilkudniowy wyjazd powinien być jak najlepiej wykorzystany, stąd też najczęściej stawia się na intensywny program szkolenia. Należy jednak wziąć też pod uwagę komfort pracowników i dać im trochę czasu wolnego, tak by mogli odetchnąć i zregenerować siły. Dodatkowe atrakcje z pewnością uprzyjemnią pobyt i zmobilizują pracowników do bardziej wytężonej pracy.

Pomysłów na szkolenia wyjazdowe jest całe mnóstwo - ważne, aby skorzystać z oferty jak najbardziej odpowiadającej zapotrzebowaniu konkretnego przedsiębiorstwa, w przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w przysłowiowe błoto.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.