Warsztaty komunikacji interpersonalnej

Komunikacja interpersonalna w pracy. Nieporozumienia podczas komunikacji zdarzają się każdemu. W życiu prywatnym najczęściej jesteśmy w stanie wytłumaczyć to nieporozumienie bez większych konsekwencji…

zdjęcie - (the_title())

Problemy mogą pojawić się na polu spotkań i kontaktów zawodowych. Z tego też względu wiele firm decyduje się na wysłanie swoich pracowników na specjalnie przygotowane szkolenia i warsztaty komunikacji interpersonalnej. Celem warsztatów jest poprawa umiejętności skutecznego komunikowania się na polu zawodowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

Szkolenia w warsztaty z poprawnej komunikacji interpersonalnej
W trakcie szkoleń i warsztatów uczestnicy nauczą się budowania pozytywnych relacji w biznesie, różnicy pomiędzy komunikatem usłyszanym a aktywnym słuchaniem. Dowiedzą się jak komunikacja niewerbalna wpływa na odbierany przez nas przekaz, a także jak wypowiadanymi słowami wpływać na zachowanie innych ludzi.

Uczestnicy podczas warsztatów uświadamiają sobie jak ważna jest prawidłowa komunikacja, jak poprawnie zarządzać komunikacją niewerbalną oraz jak świadomie i w sposób prawidłowy pytać i odpowiadać na pytania.

Gamma - firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami sprzedażowymi, menadżerskimi i szkoleniami z rozwoju osobistego jak: zarządzanie czasem, szkolenie z komunikacji, szkolenia handlowe. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Dzięki wykorzystywaniu metody warsztatowej uczestnicy aktywnie uczestniczą w szkoleniu. Metoda warsztatowa zakłada pracę w zespołach, dyskusję na forum, gry i symulacje oparte na mogących się zdarzyć sytuacjach. Szkolenie zakłada również wypełnianie specjalnie przygotowanych testów i ankiet oraz wykłady z prezentacją.

Każde profesjonalne szkolenie przygotowywane jest pod konkretną grupę szkoleniową, dzięki czemu uczestnicy w jak największym stopniu skorzystają z przekazywanej wiedzy. Wybierając trenera na szkolenie warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie oraz opinie o danej osobie przekazywane przez poprzednich uczestników tego typu szkoleń. Efektywne szkolenie może zdecydowanie poprawić jakość komunikacji w zakładzie pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak wyrażać swoje zdanie odważnie, spokojnie i bez lęku ? Jak komunikować swoje emocje  w sposób który nie narusza terytorium drugiej osoby? Jak zachować się w sytuacji konfliktowej? Zapraszamy do udziału w szkoleniach z asertywności i komunikacji interpersonalnej. Zobacz również szkolenia z rozwoju osobistego.

Poprawna komunikacja sprzyja rozwiązywaniu problemów i szybszym rozwiązywaniu pojawiających się konfliktów na tle zawodowym. Aktywne uczestnictwo pracowników sprzyja osiągnięciu podstawowego celu szkolenia - nauki poprawnej komunikacji.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.