Zarządzanie zespołem sprzedażowym szkolenie

Szkolenie z zrządzania zespołem sprzedażowym przede wszystkim pozwoli na nabycie praktycznych umiejętności, które niezwykle łatwo będzie później zastosować przy zarządzaniu zespołem zajmującym się w głównej mierze zagadnieniami wiążącymi się ze sprzedażą.

Gamma - Zarządzanie zespołem sprzedażowym szkolenie

   

  Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem organizowane są przede wszystkim po to, aby jego uczestnicy opanowali do perfekcji sztukę:
  - znajomości wszystkich najefektywniejszych technik zarządzania, które podnoszą nie tylko indywidualną, ale i zespołową efektywność
  - skutecznego planowania, monitorowania, a także weryfikowania i kontrolowania na wiele rozmaitych sposobów działalności handlowej jaką na co dzień wykazać się może dany zespół sprzedażowy
  - umiejętnego wykorzystywania w odpowiedniej sytuacji różnorodnych technik, aby efektywnie i co najważniejsze skutecznie motywować pracowników
  - efektywnego i owocnego prowadzenia rozmów i zebrań handlowych, w czasie których ustalane i omawiane są najważniejsze kwestie związane z pracą zespołu sprzedażowego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Chcesz poczuć smak prawdziwych negocjacji? Interesuje Cię jak skutecznie windykować należności? Chcesz poprawić swoje umiejętności negocjacyjne? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe: szkolenia techniki sprzedaży, szkolenie profesjonalna obsługa klienta, szkolenia z negocjacji.


  Szkolenie z zrządzania zespołem sprzedażowym przede wszystkim pozwoli na nabycie praktycznych umiejętności, które niezwykle łatwo będzie później zastosować przy zarządzaniu zespołem zajmującym się w głównej mierze zagadnieniami wiążącymi się ze sprzedażą. Szkolenie przygotuje liderów zespołów sprzedażowych do zarządzania swoimi podwładnymi w taki sposób, aby grupa osiągała imponujące wyniki sprzedażowe. Oto kilka przykładowych tematów, będących absolutną podstawą bloków tematycznych, na wszystkich szkoleniach o tematyce zarządzania zespołem sprzedażowym.
  1. Jaka jest rola szefa zespołu. W tym bloku tematycznym, liderzy zespołów dowiedzą się przede wszystkim tego, w jaki sposób mogą szybko i obszernie zdefiniować zakres własnej odpowiedzialności.
  2. Skuteczna motywacja sprzedawców. To blok tematyczny precyzujący metody i sposoby na zmotywowanie sprzedawców do osiągania lepszych wyników sprzedażowych. Co wiąże się z korzyściami ( i to w zależności od wysokości takiej sprzedaży) dla obu stron.
  3. Dlaczego rola menadżera staje się rolą dominującą w skrajnie trudnych sytuacjach. Zespół sprzedażowy składa się z grupy ludzi o różnych charakterach. Stąd często pojawiają się konflikty, które negatywnie mogą odbić się na pracy. Dlatego tu rola menadżera jest nieoceniona pod warunkiem, że będzie on wiedział jak nie przenosić konfliktów na jakość pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.