Znajomość technik sprzedaży

W życiu zawodowym handlowca liczy się tylko jedno – sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej na tym zarobić. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Wysokie wyniki sprzedażowe są bowiem furtką do rozwoju zawodowego, a to z kolei ciągnie za sobą wymierne korzyści finansowe.

Gamma - Znajomość technik sprzedaży

   

  W życiu zawodowym handlowca liczy się tylko jedno - sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej na tym zarobić. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Wysokie wyniki sprzedażowe są bowiem furtką do rozwoju zawodowego, a to z kolei ciągnie za sobą wymierne korzyści finansowe. Osoby zaczynające swoją przygodę z handlem, zapewne zastanawiają się nad tym, w jaki sposób zostać skutecznym sprzedawcą, który będzie w stanie sprzedać wszystko, niezależnie od tego co by to było. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, wystarczy od podstaw opanować techniki sprzedaży.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

  Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

  Znajomość technik sprzedaży - klucz do sukcesu

  Istnieje przynajmniej kilka technik sprzedażowych. Różnią się między sobą scenariuszem sprzedażowym i stosowanymi trikami negocjacyjnymi. Wybór odpowiedniej strategii sprzedażowej powinien być uzależniony między innymi od typu klienta z jakim ma się do czynienia, a także od rodzaju sprzedawanego produktu. Warto poznać jak najwięcej technik sprzedażowych, ponieważ w ten sposób znacznie zwiększa się szansę na osiągnięcie sukcesu sprzedażowego. Należy jednak być przygotowanym na porażkę, nie zawsze uda się sfinalizować transakcję, a przynajmniej nie za pierwszym razem. Nie ma się co zrażać - wybadawszy klienta, trzeba przy drugim podejściu zmienić nieco taktykę, to powinno poskutkować.

  Skąd czerpać wiedzę o technikach sprzedaży?

  Możliwości na dokształcanie się w tym temacie jest przynajmniej kilka. Na rynku wydawniczym znajduje się wiele wartościowych pozycji, z których można czerpać wartościową wiedzę. Osoby, które albo nie lubią siedzieć z nosem w książkach, albo zwyczajnie nie mają na to czasu mogą skorzystać z bogatej oferty szkoleń sprzedażowych. W każdym większym mieście regularnie organizowane są takie szkolenia, na których wiedza teoretyczna przeplatana jest szkoleniem praktycznym. W programie szkoleń uwzględniono między innymi takie zagadnienia jak sztuka komunikacji z klientem, rozpoznawanie typów osobowości klienta i dobieranie pod tym kątem optymalnych strategii sprzedażowych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.