Jakie szkolenia dla pracowników?

Gamma - Jakie szkolenia dla pracowników?

  Niezwykle ważnym aspektem rozwoju firmy i utrzymania stałego, dobrze wykształconego personelu jest organizacja wszelkiego rodzaju szkoleń, od BHP (które jest z resztą obowiązkowe) po szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności pracowników z obszaru, którym zajmuje się firma, gdyż rodzaj szkoleń zależy od branży. W standardowej korporacji, bardzo ważnym jest stałe szkolenie pracowników działu HR.

  Bez wątpienia dobieranie odpowiednich kandydatów na wszelkie szczeble korporacji to klucz do sukcesu, a więc należy zadbać, by dział, który zajmuje się rekrutacją personelu był możliwie najlepiej obeznany z technikami i posiadał wszelkie umiejętności potrzebne pracownikowi działu HR.

  Szkolenia językowe (szczególnie biznesowego języka angielskiego) również mogą okazać się bardzo dobrą inwestycją w rozwój pracowników firmy, nawet jeśli nie osiągnęła ona jeszcze statusu międzynarodowej.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak delegować i motywować zespół? Jak skutecznie zarządzać projektami? Jak zostać sprawnym liderem w firmie? Jak budować zaangażowanie w zespole? Sprawdź nasze szkolenia menadżerskie np: szkolenie zarządzanie zespołem, szkolenie project manager. Sprawdź je.

   

  Dobrym wyborem okazać może się także zapewnienie pracownikom szkoleń umiejętności takich jak prowadzenie negocjacji, techniki sprzedażowe lub pracy pod presją czasu (umiejętności radzenia sobie ze stresem).

  Są to powszechnie używane, niemalże w każdej branży umiejętności miękkie, a posiadanie ich na wysokim poziomie to rzadko spotykana zaleta.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.