Co dają szkolenia z windykacji?

Różnego rodzaju szkolenia, które dzisiaj można znaleźć na rynku sprawiają, że zainteresowane nimi osoby mogą nabyć wiele nowych umiejętności. Do szkoleń, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością z pewnością należy zaliczyć te związane z windykacją należności. Kursy z tej tematyki kierowane są obecnie nie tylko dla osób pracujących w firmach windykacyjnych, ale także do osób zainteresowanych takim tematem.


  Różnego rodzaju szkolenia, które dzisiaj można znaleźć na rynku sprawiają, że zainteresowane nimi osoby mogą nabyć wiele nowych umiejętności.
  Do szkoleń, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością z pewnością należy zaliczyć te związane z windykacją należności. Kursy z tej tematyki kierowane są obecnie nie tylko dla osób pracujących w firmach windykacyjnych, ale także do osób zainteresowanych takim tematem.

  Dzisiaj coraz więcej firm decyduje się na tego typu kursy wysłać swoich pracowników, aby wiedzieli oni jak postępować w sytuacji, gdy nie mogą odzyskać należności od swoich kontrahentów. Okazuje się, iż aby móc zacząć proces windykacji czy też zwrócić się do sądu należy wykonać odpowiednie czynności, regulowane przepisami.

  Podstawy prawne dochodzenia należności, szczególnie od firm są bardzo obszernym blokiem tematycznym na takich właśnie szkoleniach. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wprowadzane są w nich jakiekolwiek zmiany dobrze jest skorzystać z możliwości uczestniczenia w kursach, są one bowiem na nich bardzo dokładnie omawiane.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Windykacja należności to sztuka dyplomacji, perswazji, negocjacji i psychologii. Na naszym szkoleniu uczymy jak szybko, dbając o relacje odzyskać należne nam środki.

  Wpisując w wyszukiwarkę naszej strony poniższe hasła poza propozycjami szkoleniowymi znajdziesz nie tylko programy szkoleń, ale również materiały merytoryczne dotyczące tego obszaru:

  W tematyce szkoleń związanych z windykacją znaleźć można także takie zagadnienia jak na przykład sposoby negocjowania z dłużnikami, aby można było uzyskać spłatę należności bez konieczności wkraczania na drogę sądową. Jeśli jednak tego typu kroki okażą się niewystarczające, wówczas dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób współpracować z innymi instytucjami, w tym między innymi z organami ścigania, aby jak najszybciej odzyskać należności.

  Bardzo często na szkoleniach z windykacji organizowane są warsztaty. Ich celem jest przede wszystkim możliwości sprawdzenia nabytych umiejętności, niezwykle często ćwiczy się na przykład rozmowy telefoniczne z dłużnikami, aby można było nabrać w nich doświadczenia.

  Plusem jest to, iż podczas warsztatów omawia się dość szczegółowo popełniane błędy, aby wszyscy uczestnicy mogli zrozumieć, na czym polegały i jak ich unikać w przyszłości. Dzięki takim szkoleniom firmy mogą działać sprawniej, ponieważ ich pracownicy wiedzą, jak odzyskać należne pieniądze.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia dla handlowców online:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.