Co dają szkolenia z windykacji?

Różnego rodzaju szkolenia, które dzisiaj można znaleźć na rynku sprawiają, że zainteresowane nimi osoby mogą nabyć wiele nowych umiejętności. Do szkoleń, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością z pewnością należy zaliczyć te związane z windykacją należności. Kursy z tej tematyki kierowane są obecnie nie tylko dla osób pracujących w firmach windykacyjnych, ale także do osób zainteresowanych takim tematem.

zdjęcie - Co dają szkolenia z windykacji?


Różnego rodzaju szkolenia, które dzisiaj można znaleźć na rynku sprawiają, że zainteresowane nimi osoby mogą nabyć wiele nowych umiejętności.
Do szkoleń, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością z pewnością należy zaliczyć te związane z windykacją należności. Kursy z tej tematyki kierowane są obecnie nie tylko dla osób pracujących w firmach windykacyjnych, ale także do osób zainteresowanych takim tematem.

Dzisiaj coraz więcej firm decyduje się na tego typu kursy wysłać swoich pracowników, aby wiedzieli oni jak postępować w sytuacji, gdy nie mogą odzyskać należności od swoich kontrahentów. Okazuje się, iż aby móc zacząć proces windykacji czy też zwrócić się do sądu należy wykonać odpowiednie czynności, regulowane przepisami.

Podstawy prawne dochodzenia należności, szczególnie od firm są bardzo obszernym blokiem tematycznym na takich właśnie szkoleniach. Zwłaszcza w sytuacji, gdy wprowadzane są w nich jakiekolwiek zmiany dobrze jest skorzystać z możliwości uczestniczenia w kursach, są one bowiem na nich bardzo dokładnie omawiane.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Windykacja należności to sztuka dyplomacji, perswazji, negocjacji i psychologii. Na naszym szkoleniu uczymy jak szybko, dbając o relacje odzyskać należne nam środki.

Wpisując w wyszukiwarkę naszej strony poniższe hasła poza propozycjami szkoleniowymi znajdziesz nie tylko programy szkoleń, ale również materiały merytoryczne dotyczące tego obszaru:

W tematyce szkoleń związanych z windykacją znaleźć można także takie zagadnienia jak na przykład sposoby negocjowania z dłużnikami, aby można było uzyskać spłatę należności bez konieczności wkraczania na drogę sądową. Jeśli jednak tego typu kroki okażą się niewystarczające, wówczas dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób współpracować z innymi instytucjami, w tym między innymi z organami ścigania, aby jak najszybciej odzyskać należności.

Bardzo często na szkoleniach z windykacji organizowane są warsztaty. Ich celem jest przede wszystkim możliwości sprawdzenia nabytych umiejętności, niezwykle często ćwiczy się na przykład rozmowy telefoniczne z dłużnikami, aby można było nabrać w nich doświadczenia.

Plusem jest to, iż podczas warsztatów omawia się dość szczegółowo popełniane błędy, aby wszyscy uczestnicy mogli zrozumieć, na czym polegały i jak ich unikać w przyszłości. Dzięki takim szkoleniom firmy mogą działać sprawniej, ponieważ ich pracownicy wiedzą, jak odzyskać należne pieniądze.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia dla handlowców online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.