Czego możemy się spodziewać na szkoleniu kadrowo-płacowym?

W mediach coraz głośniej o konieczności rozwoju osobistego i zawodowego. Jeszcze kilkanaście lat temu ta kwestia nie była tak oczywista jak kiedyś. Wystarczyło ukończyć dobre studia, aby mieć perspektywę atrakcyjnej pracy na lata.

zdjęcie - (the_title())


Czego możemy się spodziewać na szkoleniu kadrowo-płacowym?

W mediach coraz głośniej o konieczności rozwoju osobistego i zawodowego. Jeszcze kilkanaście lat temu ta kwestia nie była tak oczywista jak kiedyś. Wystarczyło ukończyć dobre studia, aby mieć perspektywę atrakcyjnej pracy na lata. W dzisiejszy świecie występuje jednak coraz większa rotacja na rynku pracy.

Na taki stan rzeczy wpływają zarówno wymagania pracodawców jak i oczekiwania pracowników. Jeżeli chodzi o pracodawców, to pragną oni w swoich zespołach mieć jak najlepiej wykształconych specjalistów. Z kolei z punktu widzenia pracowników, stabilność zatrudnienia przestała mieć już tak duże znaczenie.

O wiele korzystniejsze niż pewny etat na lata jest dla nich nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. I tym samym wszystko sprowadza się do profesjonalnych szkoleń.

Szkolenia dla pracowników kadr i płac

Niezależnie od tego, czy ktoś zatrudniony jest na stanowisku managerskim czy też wykonuje pracę stricte biurową na przykład w dziale kadr i płac, to powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że bez zdobywania nowej wiedzy raczej nie będzie mieć szans na to aby osiągnąć sukces zawodowy.

Szkolenie kadry i płace to tak popularna jednostka szkoleniowa, że każdy zatrudniony w tym dziale po prostu powinien przez nią przejść. Warto także pochylić się nad propozycją jaką jest szkolenie zakładowy fundusz świadczeń socjalnych 2016. Czego można spodziewać się na takich szkoleniach?

Szkolenia - czego należy od nich oczekiwać?

Przed zapisem na szkolenie warto dokładnie sprawdzić firmę z jaką będzie się podpisywało umowę. Jak to zrobić? Ano najlepiej będzie przeglądnąć kilka stron z opiniami o szkoleniach. Zadowoleni kursanci to najlepsza recenzja dla każdej firmy szkoleniowej.

Czego można spodziewać się na szkoleniu dla pracowników kadr i płac? Otóż warto założyć, że wiedza przekazywana na takim szkoleniu będzie na wysokim poziomie. Dobrze jeżeli grupy szkoleniowe nie będą zbyt liczne, gdyż niewielkie grupy sprzyjają lepszemu przyswajaniu wiedzy. Duża dawka wiedzy w krótkim czasie - tego na pewno można się spodziewać.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasz dział szkoleń prawnych. Szkolenia związane z nowym orzecznictwem.

Z tego zakresu rekomendujemy następujące warsztaty:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.