Jak wybierać szkolenia z Excel?

Obecnie wykorzystywanie oprogramowania w pracy jest niezbędnym elementem, dlatego też nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się podnosić swoje kwalifikacje i zwiększać wiedzę dotyczącą obsługi różnorodnych programów. Jednym z częściej stosowanych w firmach jest między innymi oprogramowanie MS Excel, znane przede wszystkim z możliwości tworzenia w nim arkuszy kalkulacyjnych. Jednakże program ma znacznie więcej możliwości, o których można się dowiedzieć między innymi na specjalnie przygotowanych szkoleniach.

   
  Obecnie wykorzystywanie oprogramowania w pracy jest niezbędnym elementem, dlatego też nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się podnosić swoje kwalifikacje i zwiększać wiedzę dotyczącą obsługi różnorodnych programów.

  Jednym z częściej stosowanych w firmach jest między innymi oprogramowanie MS Excel, znane przede wszystkim z możliwości tworzenia w nim arkuszy kalkulacyjnych. Jednakże program ma znacznie więcej możliwości, o których można się dowiedzieć między innymi na specjalnie przygotowanych szkoleniach.
   
  Aby znaleźć odpowiednie szkolenie z Excel należy przede wszystkim określić swój stopień znajomości tego oprogramowania. Ze względu na bardzo szeroki zakres tematyki organizatorzy szkoleń najczęściej dzielą uczestników w zależności od stopnia ich zaawansowania, dostosowując program szkoleń do ich wiedzy i tego, co jeszcze mogą się dowiedzieć.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Uczestnictwu w szkoleniu ANALIZA DANYCH ZA POMOCĄ TABEL PRZESTAWNYCH
  daje możliwość sprawnej analizy i syntezy danych – w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb uczestnika i firmy.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Jeżeli ktoś już pracuje z programem Excel, na pewno o wiele lepiej będzie gdy wybierze szkolenie dla osób średnio zaawansowanych lub zaawansowanych a nie dla osób początkujących, gdyż na takich omawia się podstawowe funkcje programu jak również możliwości jego zastosowania.
   
  Zazwyczaj firmy organizujące takie szkolenia przygotowują specjalne testy, których wyniki potrafią dać jednoznaczną odpowiedź na to, do jakiej kategorii powinno się kwalifikować uczestnika. Bez względu jednak na stopień zaawansowania uczestników szkolenia z Excel prowadzi się w formie zajęć zarówno teoretycznych, jak też praktycznych. Dobrym rozwiązaniem są kursy podzielone na bloki tematyczne, gdzie każdy z nich zawiera część teorii jak również zajęcia praktyczne, pozwalające na lepsze utrwalenie wiedzy.
   
  Czas trwania kursów uzależniony jest od ich tematyki, im więcej zagadnień ma być poruszanych, tym dłużej powinno trwać szkolenie. Jeżeli tego typu kurs organizuje się na indywidualne zlecenie firmy dla jej pracowników bywa, że prowadzone jest kilka dni. Dzięki temu udział w nich mogą brać osoby o różnym stopniu wiedzy z zakresu obsługi tego programu, jak również można im przekazać znacznie więcej informacji niż podczas szkolenia, trwającego jeden dzień.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.