Jaka jest ścieżka kariery pracownika samorządowego?

Praca w organach administracji publicznej wymaga przede wszystkim odpowiedniej wiedzy. Osoby, które posiadają niezbędne wiadomości jak również sumiennie wykonują swoje obowiązki mogą liczyć na awans.

zdjęcie - (the_title())


Jaka jest ścieżka kariery pracownika samorządowego?

Praca w organach administracji publicznej wymaga przede wszystkim odpowiedniej wiedzy. Osoby, które posiadają niezbędne wiadomości jak również sumiennie wykonują swoje obowiązki mogą liczyć na awans.

Zazwyczaj pracę w tego typu miejscach rozpoczyna się od najniższych stanowisk, a z czasem jest szansa awansu. Ważne jest przede wszystkim to, jakie pracownik ma opinie jak również czy posiada odpowiednie kompetencje na konkretne, wyższe stanowisko.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta - profesjonalna obsługa klienta jest kluczowa w budowaniu wizerunku urzędu. Oczekiwania klientów urzędu znacznie wzrosły, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie pracowników urzędu by prawidłowo obsługiwali klientów. Na szkoleniu uczestnicy pogłębią zwoją wiedzę z zakresu komunikacji, asertywności, sytuacji trudnych, oraz zostaną gruntownie przygotowani do profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie.

Mogą Cię również zainteresować: mobbing szkolenie, szkolenia dla administracji publicznej.

W awansie z pewnością może pomóc nabywanie nowej wiedzy za kresu związanego z wykonywanymi obowiązkami. W przypadku pracowników samorządowych dobra wiedza jest bowiem podstawą do tego, aby mogli oni bez przeszkód realizować powierzone im zadania. Dlatego największe szanse na awans mają ci, którzy doskonalą swoje umiejętności o dbają o to, aby zdobywać wiedzę.

Różnorodne szkolenia dla samorządowców z pewnością będą bardzo dobrym pomysłem na to, aby przyswoić nowe wiadomości. Jest ich z każdym rokiem na rynku coraz więcej, rośnie bowiem zapotrzebowanie na odpowiednio przygotowane kursy.

Ze względu na bardzo duży zakres materiału szkolenia administracja często dotyczą niewielkiej, wybranej części, omawiając ja dość dokładnie. Oczywiście niemalże podstawą wszystkich szkoleń z tej tematyki jest omówienie podstawowych aktów prawnych, czyli przede wszystkim kodeksu postepowania administracyjnego, który wyznacza sposób działania pracowników organów administracji publicznej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz też:

Dla pracowników jednak ważnym dokumentem jest także ustawa o pracownikach samorządowych, która reguluje kwestie związane z ich zatrudnianiem. Ponadto, w zależności od zajmowanego stanowiska czy zakresu obowiązków pracownicy administracji publicznej mogą znaleźć kursy, podwyższające poziom ich wiedzy z zakresu objętego obowiązkami służbowymi.

Obecnie szkolenia dla pracowników organizuje regularnie niemalże każdy organ administracji publicznej, daje to bowiem możliwość zapewniania odpowiedniej ilości informacji dla wszystkich zatrudnionych. Ponadto dzięki doszkalaniu pracowników organ działa bz problemów, gdyż posiadają oni aktualne wiadomości prawne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.