Szkolenia interpersonalne

Umiejętności interpersonalne są niezwykle ważne w każdej pracy. Dzięki tym umiejętnościom możemy znacznie wpłynąć na swoją karierę i sukces, jaki zamierzamy odnieść. Z kolei bez dużych umiejętności interpersonalnych, choćbyśmy posiadali ogromną wiedzę i umiejętności techniczne, nie zdołamy osiągnąć tak dużego sukcesu zawodowego.

Umiejętności interpersonalne są niezwykle ważne w każdej pracy. Dzięki tym umiejętnościom możemy znacznie wpłynąć na swoją karierę i sukces, jaki zamierzamy odnieść. Z kolei bez dużych umiejętności interpersonalnych, choćbyśmy posiadali ogromną wiedzę i umiejętności techniczne, nie zdołamy osiągnąć tak dużego sukcesu zawodowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

Zapraszamy.

Efektywne zarządzanie sobą w czasie, umiejętności prowadzenia rozmowy z innymi, umiejętności negocjacyjne i empatia wobec innych to jedne z podstawowych umiejętności, jakie powinien posiadać każdy kierownik, manager czy dyrektor. Komunikacja interpersonalna wydaje się być zaś jedną z najistotniejszych w tym zakresie.

Umiejętność prawidłowego prowadzenia rozmów z podwładnymi, klientami oraz współpracownikami to absolutna konieczność w każdej branży. Jest też bardzo ważną umiejętnością w całym naszym życiu.

W wielu przypadkach również umiejętność przemawiania i występowania przed szerszym gronem osób. Zdarza się, że jest to dla niektórych osób bariera nie do pokonania. Podczas przemawiania do zespołu pracowników zaczynamy się jąkać, mówimy nieskładnie i wciąż umyka sens wypowiedzi. Aby temu zapobiec warto zdecydować się na szkolenia interpersonalne, podczas których nauczymy się radzić sobie z tego rodzaju przeciwnościami.

Dodatkowo, szkolenia interpersonalne pozwalają na zdobycie wielu innych, niezwykle cennych umiejętności. Zarządzanie stresem, utrzymywanie odpowiedniego poziomu pomiędzy pracą, a życiem osobistym, które również jest niezwykle ważne dla każdego człowieka, rozwój własnej kreatywności i kreatywnego podchodzenia do wyzwań i przydzielanych obowiązków, to również niezwykle istotne umiejętności, jakie można zdobyć podczas szkoleń.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.

Nie da się również ukryć, że pracodawcy doceniają osoby, które potrafią efektywnie zarządzać swoimi zadaniami, realizując wszystkie powierzane zadania w wyznaczonym terminie. Dodatkowo, nie można zapominać o umiejętnościach asertywnych, które bez wątpienia bardzo korzystnie wpłyną zarówno na umiejętności pracownika, jak i na całe jego życie osobiste.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.