Szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalej oraz stresu

W obecnych czasach stres jest nieodłączną częścią naszego życia. Zazwyczaj ten pozytywny nas motywuje do działania, a negatywny blokuje, co utrudnia nam osiąganie wielu celów. Długotrwały stres może prowadzić do wypalenia zawodowego. Dlatego też niezmiernie ważne jest to, abyśmy potrafili adekwatnie reagować na bodźce płynące z otoczenia.

Gamma - Szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalej oraz stresu


  W obecnych czasach stres jest nieodłączną częścią naszego życia. Zazwyczaj ten pozytywny nas motywuje do działania, a negatywny blokuje, co utrudnia nam osiąganie wielu celów. Długotrwały stres może prowadzić do wypalenia zawodowego. Dlatego też niezmiernie ważne jest to, abyśmy potrafili adekwatnie reagować na bodźce płynące z otoczenia.

  Problemy związane z pracą oraz ciągły pośpiech towarzyszący nam niemalże każdego dnia to jedno z najczęstszych źródeł stresu. Trudności w poradzeniu sobie ze stresującymi sytuacjami często skutkują przenoszeniem go na inne sfery życia. Stres często wpływa na relacje w domu, z innymi ludźmi oraz niszczy nasze zdrowie. Z pomocą każdemu z nas może przyjść szkolenie radzenie sobie ze stresem. Pozwala ono na poszerzenie wiedzy i kompetencji, w zakresie radzenia sobie z stresem, zwłaszcza z związanym z aktywnością zawodową.

  Radzenie sobie ze stresem szkolenie przeprowadzane jest przez profesjonalistów, którzy potrafią skutecznie wypracować w każdej osobie odporność na stres. Służą ku temu narzędzia w postaci różnorodnych metod takich jak: ćwiczenia, treningi wewnętrzne i zewnętrzne, techniki wizualizacji czy słuchanie muzyki relaksującej. Szkolenie radzenie sobie ze stresem ma na celu uświadomienie jego uczestnikom znaczenia własnych, często negatywnych emocji. Radzenie sobie ze stresem szkolenie uczy jak poprawnie odreagować stres, zminimalizować jego siłę oraz ryzyko wystąpienia.

  Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy chcą znaleźć równowagę pomiędzy domem, a rodziną oraz zrozumieć istotę stresu oraz świadomie wykorzystywać go dla polepszania swojego codziennego funkcjonowania. Zajęcia oparte na niezbędnej ilości wiedzy dają uczestnikom narzędzia analizy i autoanalizy, dzięki którym zwiększają świadome podejście do stresu. Uczestnicy otrzymują praktyczne narzędzia, które pomogą im minimalizować negatywne skutki stresu w ich codziennym życiu.

  Szkolenie radzenie sobie ze stresem skierowane jest do wszystkich osób czynnych zawodowo, którzy chcą zrozumieć istotę stresu i świadomie wykorzystywać go dla polepszania swojego codziennego funkcjonowania.

  Długotrwała praca pod presją może przyczynić się do wypalenia zawodowego. Jest to nic innego jak stan wyczerpania cielesnego, duchowego oraz uczuciowego. Objawy te mają ogromny wpływ na życie zawodowe, czas wolny od pracy, relacje ze znajomymi, związki partnerskie oraz funkcjonowanie w rodzinie. Szkolenie wypalenie zawodowe jest zatem bardzo istotne, gdyż może uchronić każdego z nas przed takim stanem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Co trzeba zrobić żeby bardziej wierzyć w swoje siły i kompetencje? Jak pozbyć się tremy? Jak być bardziej kreatywnym i innowacyjnym? Jak być wielozadaniowym? Zapraszamy do naszego działu szkoleń z efektywności osobistej np: szkolenie zarządzanie stresem, szkolenie komunikacja interpersonalna, szkolenie asertywność. Zapraszamy serdecznie do działu szkolenia sprzedażowe

  Wypalenie zawodowe to zjawisko które początkowo jest niezauważalnie, a ujawnia się nagle i z bardzo dużą siłą działania. Wypalenie to rezultat długotrwałego obciążania się w wyniku długoletniej intensywnej pracy zawodowej na rzecz danej firmy i innych ludzi. Zjawisku temu towarzyszy negatywna postawa wobec pracy, ludzi i życia, poczucie bezradności oraz beznadziejności położenia.

  Dotknięta osoba ma obniżoną samoocenę oraz manifestuje się poczuciem własnej nieadekwatności, niekompetencji oraz ogólnym zniechęceniem. Szkolenie wypalenie zawodowe uczy jak postępować, aby uniknąć tego bolesnego w skutkach zjawiska.

  Celem szkoleń jest zapoznanie uczestników z tematyką wypalenia zawodowego oraz nabycie umiejętności przeciwdziałania i radzenia sobie ze skutkami tego zjawiska. Szkolenie wypalenie zawodowe uświadamia jakie są przyczyny, etapy oraz skutki tego stanu. Szkolenie wypalenie zawodowe kierowane jest przede wszystkim dla tych osób, które w danej firmie pracują ponad trzy lata i nie do końca radzą sobie ze stresem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Jak coaching wyzwala ludzki potencjał? Jak zostać liderem transformacyjnym? Jak sprawnie i skutecznie zarządzać zmianą? Co to jest flow i jak przejść od apatii do pasji? Zapraszamy na nasze szkolenia.

  Zapoznaj się z całym działem szkoleń menadżerskich: szkolenie menadżerskie

  Niezwykle istotną rolę w życiu zawodowym odgrywa komunikacja interpersonalna szkolenie. Jest to skuteczne przekazywanie i odbiór informacji w codziennej pracy z innymi ludźmi. Szkolenie komunikacja interpersonalna Warszawa kierowane jest przede wszystkim do specjalistów, i menagerów, którzy poprzez poprawne porozumiewanie się chcą zwiększyć własną skuteczność w przekazywaniu informacji oraz słuchaniu innych, gdyż czemu będą mogli efektywnie realizować zadania wymagające współpracy z ludźmi.

  Szkolenie komunikacja interpersonalna Warszawa jest niezwykle bogate w tej tematyce oraz skuteczna w praktyce. Uczestnicy dowiadują się jak przekazywać innym informację w zrozumiały, przejrzysty klarowny oraz spójny sposób.

  Komunikacja interpersonalna szkolenie to forma treningu, która obejmuje szereg zagadnień pomagających zrozumieć co dzieje się między ludźmi w trakcie wymiany informacji. Koncentruje się przede wszystkim na ćwiczeniach związanych z precyzją oraz zrozumiałością przekazu informacji wysyłanej i odbieranej. Kurs doskonale pokazuje siłę wpływania na innych poprzez umiejętne dostosowanie komunikatu do odbiorcy.

  Warsztat komunikacja interpersonalna obejmuje również zagadnienia teoretyczne i praktyczne dotyczące rozumienia i rozwiązywania konfliktów spowodowanych zakłóceniami w komunikacji.

  Szkolenie komunikacja interpersonalna Warszawa ma formę interaktywną. Większość teoretycznych treści prezentowana jest w sposób zróżnicowany, wspierany interesującymi ćwiczeniami i scenkami, co ułatwia uczestnikom zapamiętywanie ważnych treści.

  Przeprowadzane obecnie przez profesjonalne firmy szkolenia pod okiem wyspecjalizowanych trenerów są niezwykle potrzebne każdej osobie, która pracuje zawodowo. Dzięki szkoleniom wiele osób może czerpać przyjemność zarówno z pracy zawodowej jak i życia osobistego.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.