Komunikacja szkolenie dla pracowników

W rozwój należy nieustannie inwestować, w przeciwnym razie szybko można wypaść z obiegu. Jest to niezmiernie ważne zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, z tą jednak różnicą, że w pierwszej sytuacji można sobie pozwolić na większe rozprężenie, jednak w drugim przypadku trzeba zachować stale wzmożoną czujność, inaczej można stracić nie tylko szansę na awans ale również źródło utrzymania. W dzisiejszych czasach firm przeprowadzających szkolenia z różnorodnej tematyki jest coraz więcej. 

28 lipca 2018
zdjęcie - Komunikacja szkolenie dla pracowników

W rozwój należy nieustannie inwestować, w przeciwnym razie szybko można wypaść z obiegu. Jest to niezmiernie ważne zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, z tą jednak różnicą, że w pierwszej sytuacji można sobie pozwolić na większe rozprężenie, jednak w drugim przypadku trzeba zachować stale wzmożoną czujność, inaczej można stracić nie tylko szansę na awans ale również źródło utrzymania.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

Zapraszamy.

W dzisiejszych czasach firm przeprowadzających szkolenia z różnorodnej tematyki jest coraz więcej. Jednym z ważniejszych aspektów jest komunikacja - od takiego szkolenia warto rozpocząć drogę podnoszenia własnych kompetencji zawodowych.

Dlaczego komunikacja jest taka ważna?

Komunikacja jest podstawą egzystencji człowieka, który jak już dosyć dawno udowodniono - jest istotą stadną, społeczną. Chcąc móc się odnaleźć w sieci społecznej, należy utrzymywać kontakty z innymi członkami grupy, a to możliwe jest tylko i wyłącznie dzięki komunikacji. Od jakości przekazywanych komunikatów bardzo często zależy atmosfera w miejscu pracy.

W przypadku, gdy przekazywane komunikaty zaburzane są przez szumy komunikacyjne, wówczas mogą powstać problemy z realizacją projektu, ponieważ zespół nie będzie mógł wypracować jasnej drogi postępowania. Warto więc stale rozwijać się w zakresie umiejętności komunikacyjnych.

Komunikacja szkolenie dla pracowników

Każdemu managerowi powinno zależeć na tym, aby jego zespół doskonale się rozumiał i współpracował ze sobą bez problemu. Jedną z dróg do osiągnięcia takiego stanu są imprezy integracyjne na których poszczególni członkowie zespołu mogą lepiej się poznać i nawiązać więzi między sobą.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Drugim wyjściem jest organizacja szkolenia z komunikacji, które naświetli zespołowi najczęściej popełniane błędy zachodzące w procesie komunikacyjnym. Warto zwrócić uwagę na formę szkoleniową - teoria przeplatana jest z ćwiczeniami praktycznymi, co zwiększa efektywność procesu nauki i sprawia, że kursant na bieżąco powtarza przyswojone informacje - w ramach ćwiczeń praktycznych odgrywane są chociażby improwizowane scenki.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.