Szkolenia firmowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Szkolenia z zarządzania projektami to idealna część edukacyjnej ścieżki ludzi, którzy dążą do tego, aby kierowane przez nich zespoły osiągały jak największe sukcesy.

zdjęcie - (the_title())

   
  Szkolenia z zarządzania projektami (project management szkolenia) to idealna część edukacyjnej ścieżki ludzi, którzy dążą do tego, aby kierowane przez nich zespoły osiągały jak największe sukcesy. Z tego rodzaju szkoleń najbardziej na polu zawodowym skorzystają:

  • kierownicy projektów,
  • liderzy stojący na czele wszelkiego rodzaju zespołów projektowych,
  • kadra menadżerska,
  • dyrektorzy poszczególnych działów,
  • pracownicy PMO,
  • członkowie zespołów projektowych niezależnie od profilu ich działalności.

  Oczywiście szkolenie oferowane jest również dla wszystkich tych, których tematyka zarządzania projektami niezwykle interesuje, jednak na chwilę obecną nie chcą z tym wiązać swojej zawodowej przyszłości (co oczywiście nie oznacza, że szkolenie nie będzie przydatne w dalszej cześci ich zawodowego rozwoju).

  Udział w takim szkoleniu daje wiele korzyści uczestnikom. którzy decydują się na wzięcie w nim udziału i poświecenie nieco swojego wolnego czasu, aby zagłębić posiadaną dotychczas wiedzę bądź nauczyć się czegoś zupełnie nowego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia.

  Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.

  Za największe korzyści płynące z uczestnictwa w szkoleniach z zarządzania projektami uznać można:

  • zdobycie przez uczestników szkolenia bardzo cennej w ich zawodowym życiu umiejętności - samodzielnego i co najważniejsze efektywnego i przynoszącego sukcesy zarządzania projektami nawet przypadku, gdy należą one do tych najtrudniejszych i najbardziej złożonych, z jakimi zespoły w danym przedsiębiorstwie mogą się spotkać;
  • uczestnicy zyskują umiejętność nie tylko efektywnego wykonywania, ale również i rozdzielania zadań pomiędzy poszczególnych członków zespołu. To ma bardzo duży wpływ na ogólny sukces całego projektu - pod warunkiem oczywiście, że każdy z członków zespołu otrzymuje zadania w których czują się najpewniej pod względem umiejętności i świadomości podejmowanych działań;
  • szkolenia z zarządzania projektami uczą również zarządzania harmonogramem prac w taki sposób, aby wszystkie zadania jakie muszą być wykonane, zostały zamknięte w odpowiedni terminie, przy zachowaniu dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal ich wykonania;
  • uczestnicy na szkoleniu zapoznają się z bardzo zaawansowanymi technikami i narzędziami, które umiejętnie wykorzystane pozwalając na zrealizowanie projektu w sposób jak najbardziej satysfakcjonujący zarówno dla zespołu, który nad nim pracował, jak i osoby/przedsiębiorstwa będącego w tym przypadku zleceniodawcą;
  • uczestnicy szkoleń z zarządzania projektami uczeni są w również zasad i sposobów doboru stylu zarządzania zespołem projektowym, w zależności od charakterystyki zespołu czy sposobu realizacji wybranego przedsięwzięcia;
  • szkolenia pomagają w szczególności liderom zespołu nauczyć się umiejętnej kontroli nad zespołom oraz przeprowadzania bardzo owocnych spotkań całego zespołu projektowego;
  • agile project management szkolenie zaznajomi nas także z bardzo różnorodnymi metodami a także wskaźnikami, pozwalającymi na bardzo wiarygodne szacowanie kosztów oraz przychodów, jakie wynikają z realizacji danego projektu;
  • uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak skutecznie, szybo i efektywnie zbudować własne Biuro Projektowe.

  Oczywiście szkolenia z zarządzania projektami (np. agile szkolenia) prowadzone są na dwóch poziomach - podstawowym i zaawansowanym. W obu przypadkach plan omawianych tematów został tak skonstruowany, aby możliwie jak najbardziej odpowiadała uczestnikom edukacyjnych zajęć. Chodzi tu przede wszystkim o utrwalenie posiadanych już wiadomości i uzupełnienie ich o wiele nowych, ale niezwykle przydatnych w życiu zawodowym przy zarządzaniu projektami informacji.

  Tak naprawdę w wielu zawodach i branżach pracownicy stykają się z pojęciem zarządzania projektami (choć oczywiście w zależności od branży w rozwinięciu to pojęcie może wyglądać nieco inaczej).

  Z całą pewnością efektywne zarządzanie projektami to jeden z najlepszych sposobów pozwalających na osiągnięcie postawionych przez zespołem czy pojedynczym pracownikiem celów. Realizacja projektu tak naprawdę występuje w wielu dziedzinach życia czy to chodzi o budowę domu, wprowadzenie nowego produktu na rynek czy otwarcie nowego przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Naszą misją jest bawić i rozwijać. Nowoczesne formy integracji jak team building i edutainment. Najlepsze szkolenia wyjazdowe i firmowe imprezy integracyjne.

  Sprawdź nasze propozycje:

  Zapoznaj się też z naszymi szkoleniami:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.