Szkolenia z zarządzania projektami

W dzisiejszych czasach chyba nikogo nie trzeba przekonywać o ty, że wykwalifikowany pracownik, to skuteczny pracownik, który jest w stanie przynieść wiele korzyści każdemu przedsiębiorstwu.

zdjęcie - (the_title())

 

W dzisiejszych czasach chyba nikogo nie trzeba przekonywać o ty, że wykwalifikowany pracownik, to skuteczny pracownik, który jest w stanie przynieść wiele korzyści każdemu przedsiębiorstwu. Dynamika rynku zatrudnienia sprawia jednak, że obecnie znacznie trudniej niż jeszcze kilkanaście lat temu jest znaleźć wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która podejmie zatrudnienie na stałe.

Ludzie w życiu zawodowym stali się bardziej elastyczni i szukają coraz to nowych wyzwań. Już nie wystarczy zaproponować wysoką stawkę godzinową, aby przyciągnąć tych najlepszych. Coraz bardziej liczą się inne profity, takie jak na przykład możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji w ramach bezpłatnych bądź dofinansowywanych szkoleń firmowych.

Każdy manager, który pragnie zbudować zgrany i efektywny zespół powinien wynegocjować u przełożonych pakiet interesujących szkoleń. Warto w tym przypadku postawić na doskonalenie umiejętności miękkich.

Szkolenia ułatwiające komunikację

Jednym z aspektów, dzięki którym można poprawić nie tylko wydajność pracowników lecz również atmosferę pracy jest właściwa komunikacja. Wbrew pozorom przekazywanie komunikatów drugiej stronie wcale nie jest takie proste. W tym przypadku problem może leżeć zarówno po stronie osoby formułującej komunikat jak i po stronie odbiorcy. Istotne są także szumy komunikacyjne, które skutecznie utrudniają prawidłową komunikację. W ramach szkolenia organizowanego dla konkretnej firmy, jej pracownicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami budowania poprawnej komunikacji.

Szkolenie z komunikacji to podstawa prawidłowego funkcjonowania całego zespołu pracowników. Jaką wiedzę i umiejętności dadzą szkolenia z komunikacji interpersonalnej?

Szkolenie komunikacja - co można zyskać?

Szkolenie z komunikacji to dawka umiejętności, która z pewnością przyda się każdemu pracownikowi, niezależnie od stażu pracy jaki ma on za sobą i od stanowiska jakie zajmuje. Prawidłowa komunikacja, to sposób przekazywania informacji, który jest istotny na każdym szczeblu - zarówno na płaszczyźnie pracownik - pracownik jak i na płaszczyźnie podwładny - szef. Jasne formułowanie oczekiwań i przekazywanie informacji w zwięzły sposób znacznie obniża ryzyko powstawania potencjalnych sytuacji konfliktowych, które by mogły doprowadzić do obniżenia wydajności pracy całego zespołu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co trzeba zrobić żeby bardziej wierzyć w swoje siły i kompetencje? Jak pozbyć się tremy? Jak być bardziej kreatywnym i innowacyjnym? Jak być wielozadaniowym? Zapraszamy do naszego działu szkoleń z efektywności osobistej np: szkolenie zarządzanie stresem, szkolenie komunikacja interpersonalna, szkolenie asertywność. Zapraszamy serdecznie do działu szkolenia sprzedażowe

Stres w pracy - jak sobie z nim poradzić?

Skuteczna komunikacja to tylko jedna ze ścieżek składających się na całą drogę prowadzącą do sukcesu. Kolejnym warsztatem jaki warto wziąć pod uwagę myśląc o stworzeniu oferty rozwojowej dla swoich pracowników jest propozycja warsztatowa jak radzić sobie ze stresem w pracy szkolenie otwarte dla pracowników firm małych i dużych.

Stres jest jednym z czynników, które najczęściej wpływają na obniżenie efektywności pracy. Jego źródła mogą być dwojakiego rodzaju - zewnętrze oraz wewnętrzne. Zewnętrzne źródła stresu to chociażby natłok obowiązków do wykonania w krótkim czasie, a przykładem wewnętrznego źródła stresu może być strach przed rywalizacją czy oceną przełożonego.

Niezależnie od tego, jakie stres ma przyczyny, to warto z nim walczyć, a jak radzić sobie ze stresem w pracy szkolenie może być doskonałą okazją do tego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,Sprawdź też nasze szkolenia menadżerskie oraz szkolenia HR

Techniki radzenia sobie ze stresem

Szkolenie radzenie sobie ze stresem to propozycja dla każdego, niezależnie od tego czy stres towarzyszy mu każdego dnia w pracy, czy pojawia się jedynie sporadycznie.

Pierwszym krokiem do wygranej z tym nierównym przeciwnikiem będzie poznanie i określenie źródeł pojawiania się stresu. Jednak samo to nie wystarczy.

Kolejnym krokiem powinien być wybór optymalnej metody na niwelowanie odczucia stresu. W tym przypadku możliwości jest co najmniej kilka.

Podczas szkolenia szczegółowo zostaną omówione najbardziej popularne techniki radzenia sobie ze stresem. Doświadczony prowadzący może zorganizować szkolenie w formie warsztatów - zajęcia praktyczne przeplatane teorią to bardzo skuteczny sposób przyswajania wiedzy i utrwalania zdobytych umiejętności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.