Szkolenie prezentacja

Większość prezentacji prowadzona jest dosyć schematycznie i nieciekawie dla odbiorcy. Prowadzący przekazują treści za pomocą pokazu slajdów. Początkowo przynosi to efekt, jednak jeśli prezentacja jest prowadzona w zły sposób słuchacze szybko przestają słuchać, a cała prezentacja staje się bezużyteczna

Gamma - Szkolenie prezentacja

  Większość prezentacji prowadzona jest dosyć schematycznie i nieciekawie dla odbiorcy. Prowadzący przekazują treści za pomocą pokazu slajdów.

  Początkowo przynosi to efekt, jednak jeśli prezentacja jest prowadzona w zły sposób słuchacze szybko przestają słuchać, a cała prezentacja staje się bezużyteczna. Efektywna prezentacja to taka, w której odbiorcy uzyskują ważne i istotne dla nich informacje. Dla prowadzącego ważne jest, by odbiorcy wysłuchali uważnie prezentowanych treści, przemyśleli je i wyciągnęli właściwe wnioski.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poprowadź swój zespół do sukcesu i rozwijaj swoje kompetencje menadżerskie dzięki naszym szkoleniom menadżerskimZobacz też:

  Nie każdy człowiek potrafi przygotować ciekawą i wciągającą prezentację. W takim wypadku niezbędny okazuje się udział w szkoleniu z prowadzenia skutecznej prezentacji. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnik nauczy się jak przygotowywać dużo ciekawsze prezentacje oraz jak wykorzystać efektywnie czas podczas przemówienia. Szkolenie uczy również skuteczniej wpływać na odbiorców za pomocą przedstawianych treści.

  Podczas szkolenia uczestnik pozna techniki radzenia sobie ze stresem i strachem przed wystąpieniem publicznym oraz sposoby na zwiększenie pewności siebie. Uczestnik szkolenia nauczy się również prowadzenia prezentacji w sposób jak najbardziej angażujący słuchacza. Osiągnięcie jak największej swobody wypowiedzi i pewności siebie podczas publicznych wystąpień to klucz do sukcesu.

  Tematyka szkolenia może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb uczestnika. Szkolenie może skupić się na samym przygotowaniu skutecznej prezentacji, poprzez prawidłowe formułowanie celu, zawartości i treści wypowiedzi. Może skupić się na narzędziach i środkach zwiększających skuteczność przekazu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Umiejętność wyrażania swoich myśli w zrozumiały sposób oraz uważnego słuchania innych to podstawowe kompetencje w miejscu pracy oraz w życiu prywatnym. Twórz pozytywne relacje w swoim miejscu pracy. Zmiana zaczyna się od Ciebie. Dowiedz się jak komunikować się skutecznie.Zobacz:

   

  Dla uczestnika ważna może być również nauka prawidłowej komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Część uczestników potrzebuje również wsparcia w radzeniu sobie z emocjami towarzyszącymi podczas publicznych wystąpień.

  Szkolenie pozwoli pozbyć się paraliżującego stresu i zamienić stres w coś pozytywnego i zwiększającego efektywność prezentacji. Szkolenia z prowadzenia prezentacji najczęściej trwają co najmniej dwa dni. W ten sposób są skuteczne.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.