Inteligencja emocjonalna szkolenie

W życiu każdego z nas istnieje wiele ważnych czynników, które znacząco oddziałują zarówno na nasze życie zawodowe, jak i prywatne. Wśród takich elementów, bez wątpienia szczególne miejsce zajmuje inteligencja emocjonalna. W niektórych branżach jest tak istotna, że pracownicy chcąc poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu i zdobyć nowe, większe umiejętności, chętnie sięgają po inteligencja emocjonalna szkolenie. 

   
  W życiu każdego z nas istnieje wiele ważnych czynników, które znacząco oddziałują zarówno na nasze życie zawodowe, jak i prywatne. Wśród takich elementów, bez wątpienia szczególne miejsce zajmuje inteligencja emocjonalna. W niektórych branżach jest tak istotna, że pracownicy chcąc poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu i zdobyć nowe, większe umiejętności, chętnie sięgają po inteligencja emocjonalna szkolenie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak zarządzać swoim stresem w pracy? Jak rozwiązywać konflikty i asertywnie komunikować się w życiu prywatnym i zawodowym? Czy trening pewności siebie zmieni Twoje życie? Zobacz nasze szkolenia z rozwoju osobistego np: szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenie z negocjacji.

  Podczas takiego kursu, uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak odczytywać niektóre zachowania innych osób, w jaki sposób odbierać niektóre sygnały, które wysyłają nam inni, np. poprzez swoją mimikę czy choćby mowę ciała.

  Dodatkowo, podczas takiego szkolenia szeroko omawiane są zagadnienia związane z tym, w jaki sposób mogą postrzegać na s inni, a także w jaki sposób możemy najlepiej prezentować innym siebie, budować swój wizerunek i wysyłać innym takie sygnały, na jakich nam zależy.

  Inteligencja emocjonalna szkolenie daje wielkie możliwości zarówno pracowniom firm, jak i pracodawcom.

  Poprzez odpowiedni odbiór np. klientów, przedstawiciel handlowy czy sprzedawca może lepiej kontrolować proces negocjacji i sprzedaży, skutecznie osiągać takie efekty, na jakich najbardziej zależy oraz skutecznie realizować cele.

  Ze szkoleń dotyczących inteligencji emocjonalnej chętnie korzystają również managerowie, kierownicy, liderzy grup i dyrektorzy nawet wielkich przedsiębiorstw. Dzięki wiedzy zdobytej podczas takich szkoleń mogą nauczyć się, w jaki sposób czytać pomiędzy wierszami i rzeczywiście odczytywać myśli i intencje pracowników.

  W wielu przypadkach okazuje się to być bardzo pomocne w szczególności w zarządzaniu kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwie. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej doceniają najczęściej właśnie te osoby w przedsiębiorstwie, które odpowiedzialne są za nadzorowanie, rozdzielanie, kontrolowanie i realizowanie zadań przez pracowników.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Przeszkoliliśmy ponad 50 tys. osób na stanowiskach menedżerskich. Realizujemy szkolenia stacjonarne otwarte, szkolenia zamknięte oraz szkolenia menedżerskie online.

  Zapoznaj się z naszymi szkoleniami menadżerskimi.

  Dzięki umiejętnościom z zakresu inteligencji emocjonalnej mogą oni bowiem doskonale zorientować się, co tak naprawdę chce im przekazać pracownik i czy zadanie może zostać zrealizowane na czas.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.