Jak uzyskać dofinansowanie z Unii do kursu? Krótki poradnik praktyczny.

Dofinansowania kursów unijnych pozwala na szybkie i efektywne podniesienie kompetencji pracowników. Ogromny wybór rodzajów i tematyki szkoleń, które dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych, pozwala niemal każdemu przedsiębiorcy znaleźć kursy, które pozwolą na zwiększenie efektywności działań i rozwój przedsiębiorstwa.

11 grudnia 2018
zdjęcie - Jak uzyskać dofinansowanie z Unii do kursu? Krótki poradnik praktyczny.

Dofinansowania kursów unijnych pozwala na szybkie i efektywne podniesienie kompetencji pracowników.

Ogromny wybór rodzajów i tematyki szkoleń, które dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych, pozwala niemal każdemu przedsiębiorcy znaleźć kursy, które pozwolą na zwiększenie efektywności działań i rozwój przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Jednak jak zarejestrować pracownika na szkolenie?

Oto krótki poradnik, który pozwoli na uzyskanie dofinansowania szkolenia w kilku krokach!

  •  Znajdź i wybierz interesujące szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych. To z pewnością najtrudniejszy krok - w końcu w BUR znajdziesz setki kursów, które mogą podnieść kwalifikacje Twoich pracowników.
  •  Nawiąż kontakt z Operatorem, który koordynuje działalność projektu na terenie Twojego województwa. Pamiętaj, że liczy się miejsce rejestracji przedsiębiorstwa i to ono wyznacza województwo, które powinieneś brać pod uwagę w trakcie kontaktu z Operatorem.
  •  Operator poinformuje Cię o wszystkich kolejnych krokach formalnych oraz pomoże wypełnić wymagane wnioski. Dzięki temu unikniesz błędów, a dodatkowo w krótkim czasie dowiesz się o możliwych dofinansowaniach. W trakcie rozmów będziesz również zobowiązany do podpisania umowy z Operatorem.
  •  Następnie musisz zapisać się na wybrany kurs poprzez Bazę Usług Rozwojowych.


Gdy już zapisałeś się na szkolenie, pora je oczywiście odbyć!

Po zakończonym kursie masz okazję do wystawienia oceny na platformie BUR, dzięki czemu dasz sygnał innym użytkownikom o jakości usług świadczonych przez daną firmę edukacyjną.

Po zakończonym szkoleniu jesteś również zobowiązany do opłacenia faktury za nie - dopiero wówczas powinieneś skontaktować się z Operatorem w celu uzyskania refundacji w kwocie, jaka wcześniej była ustalona.

Musisz pamiętać, że dofinansowania ze środków unijnych polegają na zwrocie konkretnych środków pieniężnych, które już zostały wydane na szkolenie już kurs - to bardzo ważne, ponieważ biorąc udział w programie musisz liczyć się z koniecznością zapłacenia za wybrane szkolenia, za które dopiero później otrzymasz zwrot części kosztów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.