Telesprzedaż – przyszłość handlu

Telesprzedaż, czyli różnego rodzaju techniki sprzedaży poprzez kontakt telefoniczny z klientem, jak również telemarketing, czy zwykła sprzedaż towarów i usług przez telefon jest w obecnym czasie jedną z absolutnie najskuteczniejszych form sprzedaży oraz skutecznym sposobem dotarcia przez firmę do swojego potencjalnego klienta.

  Telesprzedaż, czyli różnego rodzaju techniki sprzedaży poprzez kontakt telefoniczny z klientem, jak również telemarketing, czy zwykła sprzedaż towarów i usług przez telefon jest w obecnym czasie jedną z absolutnie najskuteczniejszych form sprzedaży oraz skutecznym sposobem dotarcia przez firmę do swojego potencjalnego klienta.

  Dziedzina gospodarki jaką jest handel i związana z nią sprzedaż ma to do siebie, iż dzieli pracowników na dwa zasadnicze typy: osoby odnoszące spektakularne sukcesy i wielkie wyniki sprzedażowe, jak i szarych pracowników odnoszących zawsze średnie wyniki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zobacz nasze najciekawsze szkolenia dla sprzedawców:

  Aby zmienić ten stan rzeczy, należy ciągle się rozwiać – uczyć nowych rzeczy, poszerzyć swój warsztat umiejętności, dzięki czemu możliwe będzie poprawienie swoich wyników sprzedażowych.

  Przełoży się to zarówno na wzrost pensji pracownika, jak i poprawę kondycji całej firmy. Będzie zatem korzystne dla wszystkich. Dlatego też warto korzystać ze specjalistycznych szkoleń związanych z telesprzedażą i telemarketingiem.

  Celem szkoleń z zakresu telemarketingu i telesprzedaży jest przekazanie wszystkim ich uczestnikom głębokiej wiedzy teoretycznej oraz szerokich doświadczeń praktycznych. Podczas ćwiczeń kształtowana będzie aktywna, pro-sprzedażowa postawa.

  Poruszone zostaną zagadnienia związane z psychologią, w tym w szczególności z psychologią sprzedaży. Uczestnicy nauczą się wielu technik sprzedaży i technik wywierania wpływu, jak również udoskonalą swe umiejętności związane z zarządzeniem telefoniczną rozmową sprzedażową.

  Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do tych wszystkich osób, które zajmują się oferowaniem i sprzedawaniem różnego rodzaju towarów, produktów, jak również usług, za pośrednictwem telefonu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Z usług szkoleniowych powinny również korzystać wszystkie te firmy, które mają na celu zwiększenie przychodów ze sprzedaży telefonicznej. W tym przypadku szkolenie powinno zostać skierowane do pracowników działów sprzedaży, działów telesprzedaży, działów call center, lub też działów telemarketingu (ewentualne innych działów wykonujących tego rodzaju zadania).

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.