Telesprzedaż – przyszłość handlu

Telesprzedaż, czyli różnego rodzaju techniki sprzedaży poprzez kontakt telefoniczny z klientem, jak również telemarketing, czy zwykła sprzedaż towarów i usług przez telefon jest w obecnym czasie jedną z absolutnie najskuteczniejszych form sprzedaży oraz skutecznym sposobem dotarcia przez firmę do swojego potencjalnego klienta.

7 sierpnia 2018
zdjęcie - Telesprzedaż – przyszłość handlu

Telesprzedaż, czyli różnego rodzaju techniki sprzedaży poprzez kontakt telefoniczny z klientem, jak również telemarketing, czy zwykła sprzedaż towarów i usług przez telefon jest w obecnym czasie jedną z absolutnie najskuteczniejszych form sprzedaży oraz skutecznym sposobem dotarcia przez firmę do swojego potencjalnego klienta.

Dziedzina gospodarki jaką jest handel i związana z nią sprzedaż ma to do siebie, iż dzieli pracowników na dwa zasadnicze typy: osoby odnoszące spektakularne sukcesy i wielkie wyniki sprzedażowe, jak i szarych pracowników odnoszących zawsze średnie wyniki.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze najciekawsze szkolenia dla sprzedawców:

Aby zmienić ten stan rzeczy, należy ciągle się rozwiać – uczyć nowych rzeczy, poszerzyć swój warsztat umiejętności, dzięki czemu możliwe będzie poprawienie swoich wyników sprzedażowych.

Przełoży się to zarówno na wzrost pensji pracownika, jak i poprawę kondycji całej firmy. Będzie zatem korzystne dla wszystkich. Dlatego też warto korzystać ze specjalistycznych szkoleń związanych z telesprzedażą i telemarketingiem.

Celem szkoleń z zakresu telemarketingu i telesprzedaży jest przekazanie wszystkim ich uczestnikom głębokiej wiedzy teoretycznej oraz szerokich doświadczeń praktycznych. Podczas ćwiczeń kształtowana będzie aktywna, pro-sprzedażowa postawa.

Poruszone zostaną zagadnienia związane z psychologią, w tym w szczególności z psychologią sprzedaży. Uczestnicy nauczą się wielu technik sprzedaży i technik wywierania wpływu, jak również udoskonalą swe umiejętności związane z zarządzeniem telefoniczną rozmową sprzedażową.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do tych wszystkich osób, które zajmują się oferowaniem i sprzedawaniem różnego rodzaju towarów, produktów, jak również usług, za pośrednictwem telefonu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

Gamma – firma szkoleniowa roku.

Z usług szkoleniowych powinny również korzystać wszystkie te firmy, które mają na celu zwiększenie przychodów ze sprzedaży telefonicznej. W tym przypadku szkolenie powinno zostać skierowane do pracowników działów sprzedaży, działów telesprzedaży, działów call center, lub też działów telemarketingu (ewentualne innych działów wykonujących tego rodzaju zadania).

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.