Co powinien wiedzieć specjalista zatrudniony w dziale kadr?

Nie da się ukryć, że każdy z nas chciałby mieć dobrze płatną pracę. Nie ulega jednak wątpliwości, że znalezienie intratnej posady nie jest rzeczą najłatwiejszą. Z tego też względu należy przygotować się na duży wysiłek, jeżeli chcemy mieć pracę, która spełni nasze oczekiwania.

zdjęcie - (the_title())


Czym jest controlling?

Nie da się ukryć, że każdy z nas chciałby mieć dobrze płatną pracę. Nie ulega jednak wątpliwości, że znalezienie intratnej posady nie jest rzeczą najłatwiejszą. Z tego też względu należy przygotować się na duży wysiłek, jeżeli chcemy mieć pracę, która spełni nasze oczekiwania. Mimo wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego nie zawsze jednak udaje nam się podjąć pracę, która spełnia nasze oczekiwania.

Z tego też względu wiele osób decyduje się na założenie swojej własnej firmy. Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest jednak zadaniem łatwym i wie o tym każdy, zwłaszcza doświadczony przedsiębiorca. Ważne jest to, aby firma była kierowana we właściwy sposób. Najlepiej jeżeli nasze przedsiębiorstwo będzie sterowane w sposób zorientowany na wynik. Taki system zarządzania nazywamy fachowo controllingiem. Innymi słowy pod pojęciem controllingu należy rozumieć wszelkie procesy zdobywania informacji, planowania a także kontroli tego w jaki sposób funkcjonuje dane przedsiębiorstwo.

Szkolenia controlling to idealna propozycja dla osób, które chcą zdobyć większą wiedzę w tej dziedzinie. Z całą pewnością controlling szkolenia są adresowane do osób, które zajmują się zarządzaniem w firmie. Na pewno powinni w nim uczestniczyć kierownicy poszczególnych zespołów pracowniczych. Nie wolno zapominać również o tym jak istotny jest controlling personalny.

Controlling personalny szkolenie to również świetna propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat planowania rozwoju firmy i rozwoju własnej ścieżki kariery. Największy wybór atrakcyjnych i interesujących szkoleń będziemy mieli rzecz jasna w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa.

Nie zapominajmy również o możliwości uczestnictwa w szkoleniach dofinansowanych. Tego rodzaju szkolenia są szczególnie atrakcyjne pod względem cenowym. Nie musimy bowiem ponosić całości kosztów organizacji szkolenia, a jedynie pewną ich część. Szkolenia dofinansowane są prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Z tego też względu będą świetną opcją dla osób, które lubią zadawać na szkoleniach dodatkowe pytania.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.