Firmowy model / mapa kompetencji

Model Kompetencji Zawodowych (MKZ) to zestaw narzędzi wspierających rozwój oraz ocenę kompetencji pracowników. Firma, która decyduje się zarządzać zasobami ludzkimi w oparciu o kompetencje w pierwszej kolejności powinna dokonać wyboru i opisu kluczowych z punktu widzenia danej organizacji oraz poszczególnych ról / stanowisk kompetencji.

Cel

Celem realizacji oferowanej usługi doradczej jest wsparcie firm w budowie katalogu kompetencji: opisów oraz wskazówek rozwojowych dla danych kompetencji z uwzględnieniem specyfiki danej organizacji.

Oferta podstawowa – wdrożenie katalogu kompetencji


W ramach usługi otrzymują Państwo:

 • Narzędzia
  przygotowanie firmowego katalogu kompetencji (opisów poszczególnych kompetencji wraz z wskazówkami rozwojowymi dotyczącymi możliwości rozwoju)
 • Wiedzę
  warsztat instruktażowy, weryfikujący opisy kompetencji oraz wskazówki rozwojowe, pozwalający na ich optymalne dostosowanie do specyfiki firmy
 • Narzędzie do tworzenia stanowiskowych profili kompetencyjnych
 • Materiały pomocnicze
  opisy, skale, instrukcje, wskazówki, podręcznik użytkownika

Przygotowany katalog kompetencji uwzględniają podstawowe zakresy wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych w działalności zawodowej.

Oferta rozszerzona

 • Dodatkowe 2 dni szkolenia dla przedstawicieli Zespołu Projektowego / Wdrożeniowego firmy – przygotowanie do wdrożenia SKZ w organizacji
 • 0,5/1 dzień szkolenia dla Kadry Menedżerskiej – jak wykorzystywać opisy kompetencji w działaniach z zakresu rozwoju efektywności pracowników
  • Możliwe dedykowane dodatkowe szkolenia dla wskazanych grup
  • Możliwe konsultacje i wsparcie wdrożeniowe

Odbiorcy

Usługa skierowana jest do działów HR oraz kadry menedżerskiej  organizacji, które wdrażają bądź planują wprowadzić w swojej organizacji systemowe rozwiązania wspierające rozwój potencjału pracowników w oparciu o kompetencje.

Oczekiwane korzyści dla firm:

 • Zbudowanie podstaw polityki ZZL w firmie poprzez przygotowanie do różnych form oceny i rozwoju kompetencji
 • Przygotowanie narzędzi HR w oparciu o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania z zakresu zarządzania w oparciu o kompetencje
 • Łatwy do modyfikacji i zastosowania zestaw narzędzi i opracowań z możliwością wykorzystania specjalistycznej aplikacji IT

Proces realizacji usługi

Realizacja usługi związanej z budową Systemu Kompetencji Zawodowych dla danej organizacji można przedstawić jako szereg kolejnych działań.

Kolejne kroki:

 1. Zadzwoń lub wypełnij formularz.
 2. Skontaktuje się z Tobą BDM odpowiedzialny za pion doradztwa, który rozwinie powyższy temat.
 3. Podczas rozmowy ustalimy datę spotkania online z dyrektorem odpowiedzialnym za doradztwo/rozwój.
 4. Na spotkaniu online dowiesz technicznych szczegółów rozwiązania i sposobów jego wdrożenia. Poznasz podobne, już zrealizowane wdrożenia.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.