CASE STUDY 2


CSR DLA SPRZEDAŻY

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

w roku 2012 na prośbę naszego Klienta realizowaliśmy cykl warsztatów ze skutecznej sprzedaży bezpośredniej. Oczekiwaniem osób zamawiających było również umożliwienie przetestowania nabytych umiejętności w praktyce, a nie tylko i wyłącznie w warunkach szkoleniowych.

CEL:

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie takiego wydarzenia, które z jednej strony pozwoli uczestnikom zastosować w praktyce techniki sprzedażowe, z drugiej zaś będzie wydarzeniem, w którym chętnie wezmą udział i nie będą się czuli do niczego przymuszani.

REALIZACJA:

opracowaliśmy projekt CSR, którego pierwszy etap obejmował warsztaty rękodzieła i garncarstwa, podczas których uczestnicy wykonali przepiękne naczynia oraz  średniowieczne przedmioty codziennego użytku, takie jak szkatułki, łuki, kołczany i wiele innych. Kolejnym etapem była umiejętna sprzedaż wszystkich przedmiotów podczas wielkiego kiermaszu rycerskiego na wyspie Wolin.

Zarówno umiejętności sprzedażowe, jak i efekty pracy artystycznej zaowocowały wygenerowaniem pokaźnego budżetu, który pracodawca potroił pokazując tym samym, jak bardzo wierzy w sens pracy wykonanej przez swoich pracowników.

Finał akcji miał miejsce w podziemiach warszawskiego Dworca Centralnego, gdzie za uzbierane fundusze pracownicy kolejny raz własnoręcznie nakarmili i odziali najbardziej potrzebujących: bezdomnych mieszkańców stolicy.

EFEKT:

do dziś pracownicy wspominają łzy wzruszenia oraz moc uśmiechów, jakie otrzymali w podzięce za przeprowadzoną akcję, jednocześnie mając w pamięci jak ważne były dla nich doświadczenia związane ze sprzedażą bezpośrednią na wyspie Wolin.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.