CASE STUDY 3


SZTUKI KORPORACYJNE

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

organizacja reprezentowana przez naszego Klienta ma porywającą historię, zbudowaną na misji, wizji oraz wartościach wyznawanych przez założyciela. W związku z wieloletnim dynamicznym rozrostem i ekspansją firmy, fundamenty kultury organizacyjnej przekazywane są wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom. 

CEL:

zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie takiego wydarzenia, które umożliwi nie tylko przekazanie pracownikom informacji odnoszących się do misji, wizji oraz wartości ale przede wszystkim umożliwi im zrozumienie, czemu tak ważne są te aspekty funkcjonowania firmy, z czego wynikają i dokąd prowadzą.

REALIZACJA:

w oparciu o informacje przekazane przez Klienta opracowaliśmy scenariusz TEATRALNEJ SZTUKI KORPORACYJNEJ. Akcja osadzona jest we współczesnych realiach i opowiada historię młodych ludzi, których losy przeplatają się, stawiając często bohaterów przed trudnymi wyborami.

Wartości, które się krystalizują w trakcie wspólnych perypetii stają się dla nich niepodważalnym drogowskazem życiowym.

EFEKT:

sztuka spotkała się z ogromnym uznaniem oraz niezwykle silnym emocjonalnym odbiorem ze strony zamawiających. Kolejnym etapem było ogłoszenie castingu i wybór aktorów spośród pracowników firmy. Piątka utalentowanych amatorów z radością podjęła się przygotowania oraz wystawienia opracowanej przez nas sztuki.

Do dziś pracownicy wystawiają sztukę dwa razy w roku na spotkaniach organizowanych dla nowozatrudnionych pracowników. Dzięki przyjętej formule misja, wizja oraz wartości przekazywane są w lekkiej, przystępnej i angażującej formie. Po każdej sztuce aktorzy nawiązują dialog z widownią stając się tym samym ambasadorami przekazywanych treści.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.