CASE STUDY 8


ADAPTACJA NOWYCH PRACOWNIKÓW

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

W roku 2015 firma z branży usługowej zgłosiła się do nas z prośbą o przygotowanie powtarzalnego eventu, który będzie pełnił funkcję adaptacyjną dla nowych pracowników.

CEL:

Stworzenie wydarzenia alternatywnego dla tradycyjnych narzędzi adaptacyjnych dla nowych pracowników. Event ma być sprofilowany pod kątem pokolenia Y i kreować wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.

REALIZACJA:

Uczestnicy wzięli udział w grze miejskiej, której poszczególne stacje były tak zaprojektowane aby uczestnicy poznawali niezbędne informacje i przećwiczyli najpotrzebniejsze zachowania w pierwszych tygodniach pracy. Stacje gry były usytuowane w budynkach firmowych i w okolicy.

EFEKT:

Spotkania focusowe organizowane 3 miesiące po adaptacji wskazały, że uczestnicy procesu spontanicznie, nie zachęcani w żaden sposób rekomendowali firmę jako „ciekawego i interesującego pracodawcę”.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.