CASE STUDY 9


POZNANIE WŁASNYCH TALENTÓW

OPIS SYTUACJI WYJŚCIOWEJ:

W roku 2016 zwróciła się do nas firma z branży elektronicznej z problemem. Menedżerowie przeszli wiele tradycyjnych szkoleń. Pierwsze szkolenia przynosiły rezultaty, kolejne dawały co raz mniejszy efekt.

CEL:

Zaprojektowanie nowej ścieżki dotarcia do menedżerów – tak, aby zmienili sposób postępowania, aby byli skuteczniejsi w realizacji swoich celów menedżerskich (szczególnie w obszarze motywacji i leadershipu transformacyjnego)

REALIZACJA:

Menedżerowie wzięli udział w teście Gallupa „Clifton StrengthsFinderTM”, dzięki któremu poznali swoje talenty (5 wiodących z listy 34 ). Następnie wzięli udział  sesjach informacji zwrotnej pozwalających zrozumieć indywidualny raport.

W kolejnym kroku uczestnicy zostali podzieleni w sposób celowy na mniejsze grupy – każdy zespół otrzymał zadania, których realizacja była możliwa za pomocą różnych talentów. Na bazie tego doświadczenia zostały wprowadzone techniki pozwalające świadomie eksplorować swoje talenty (zwłaszcza w dziedzinie przywództwa i motywowania) .

EFEKT:

W rezultacie menedżerowie spersonalizowali swoje sposoby postępowania – każdy zarządzał i przewodził trochę inaczej korzystając z własnych mocnych stron i talentów. Ta zmiana była pozytywnie odebrana przez samych menedżerów (czuli się bardziej autentycznie i naturalnie) jak i przez pracowników (oceniali wyżej swoich szefów).

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.