Caldo

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Fantastyczna zabawa w formie zajęć plenerowych pozwoliła nie tylko na mocną integrację wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zbudowała świadomość jak ważna jest dobra praca zespołowa i rozwinęła  umiejętność komunikacji między ludźmi dążącymi do tego samego celu. Cały zespół prowadzący szkolenie to wspaniali ludzie z wieloma pasjami, którzy zrażają swoją energią!
zdjęcie - Caldo
Dnia 23 czerwca firma gamma Discover przeprowadziła szkolenie dla pracowników biura obsługi klienta grupy Caldo Izolacja po hasłem „One team – One Energy”. Fantastyczna zabawa w formie zajęć plenerowych pozwoliła nie tylko na mocną integrację wszystkich uczestników, ale przede wszystkim zbudowała świadomość jak ważna jest dobra praca zespołowa i rozwinęła  umiejętność komunikacji między ludźmi dążącymi do tego samego celu. Cały zespół prowadzący szkolenie to wspaniali ludzie z wieloma pasjami, którzy zrażają swoją energią! Szczególne brawa należą się prowadzącemu p. Jackowi Lisickiemu. Jego entuzjazm, niesamowita charyzma i ogromne doświadczenie pozwoliły na zbudowanie takiej atmosfery w zespole, która zaangażowała do współpracy absolutnie wszystkich uczestników, a właśnie to zaangażowanie sprawiło, że poza świetną zabawą wynieśliśmy ze szkolenia wiedzę, którą teraz wykorzystamy w praktyce. Strzał w dziesiątkę!

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.